Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Szarotkowa | Poznań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Poznaniu | ul. Szarotkowa

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Gdzie na osiedlu Plewiska-Osiedle na ulicy Szarotkowa można wyczyścić filtr FAP za niską cenę oraz od ręki?

Zatkane filtry cząstek stałych w dzielnicy Plewiska-Osiedle na ulicy Szarotkowa można naprawić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Nasi klienci często korzystają z możliwości, dzięki której mogą skontaktować się telefonicznie oraz uzgodnić odbiór filtrów DPF i FAP kurierem.

W jaki sposób przebiega naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów w warsztacie na ulicy Szarotkowa w obrębie dzielnicy Plewiska-Osiedle?

Aby przeprowadzić proces naprawy filtrów DPF w warsztacie przy ulicy Szarotkowa w obrębie dzielnicy Plewiska-Osiedle, pracujemy zgodnie z określonymi etapami, takimi jak:
 • Odebranie od zleceniodawców filtrów cząstek stałych i katalizatorów przywiezionych do warsztatu dzięki pomocy kuriera lub osobiście przez naszego klienta.
 • Doręczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem sprawdza się monolit.
 • Przeznaczenie filtra lub katalizatora do procedury czyszczenia na profesjonalnych przyrządach, jeśli wymaga tego jego kondycja oraz poziom zanieczyszczeń.
 • Przeprowadzenie powtórnych testów na umytych i wysuszonych filtrach cząstek stałych
 • Przygotowanie dokumentacji informujących działania filtrów cząstek stałych po mycia oraz przekazanie naprawionych części do rąk zleceniodawcy.

Ile kosztuje regeneracja filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pracowni na ulicy Szarotkowa w dzielnicy Plewiska-Osiedle?

Opłata za usługę remontu filtrów w serwisie przy ulicy Szarotkowa w obrębie dzielnicy Plewiska-Osiedle nie zmienia się a wynosi ułamek ceny filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dotransportować filtry DPF i FAP do firmy naprawiającej wtryskiwacze zlokalizowanej przy ulicy Szarotkowa w obrębie dzielnicy Plewiska-Osiedle?

Najlepiej filtr FAP przekazać do zakładu regeneracji znajdującej się na ulicy Szarotkowa na osiedlu Plewiska-Osiedle z pomocą kuriera, którego możemy dla Państwa zamówić, ale naturalnie zachęcamy do odwiedzin w firmie, gdzie jest możliwość aby zobaczyć, jak odbywa się naprawa filtrów cząstek stałych.

Jakie elementy układu redukcji emisji spalin da się poddawać regeneracji w serwisie położonym na ulicy Szarotkowa w dzielnicy Plewiska-Osiedle?

W zakładzie zlokalizowanym na ulicy Szarotkowa w obrębie dzielnicy Plewiska-Osiedle jest wykonalna regeneracja niemalże wszystkich kategorii filtrów, w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do osobówek,
 • filtry i katalizatory SCR do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów ciężarowych.

Jakie można wymienić sygnały usterki filtrów DPF, które naprawiamy w zakładzie na ulicy Szarotkowa w obrębie dzielnicy Plewiska-Osiedle?

Według mechaników najbardziej popularne oznaki uszkodzonego filtra DPF to:
 • wzrost poboru paliwa.
 • problemy z odpaleniem silnika.
 • falowanie obrotów silnika.
 • zmniejszona moc.
 • zwiększone dymienie.

Co przemawia za tym, że korzystne jest, aby wytypować zakłady zajmujące się naprawą filtrów FAP przy ulicy Szarotkowa w dzielnicy Plewiska-Osiedle?

Opłaca się wybrać naszą ofertę ponieważ mówią o tym konkretne fakty:
 • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Plewiska-Osiedle, Szarotkowa

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 398
Mycie katalizatora, osiedle Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 398
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych, osiedle Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora, dzielnica Plewiska-Osiedle, ul. Szarotkowa 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Poznaniu, Plewiska-Osiedle, Szarotkowa

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer