Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - PROTON, Michałów-Reginów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów PROTON w Michałowie-Reginowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Michałowie-Reginowie jest sposobność naprawy filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów PROTON dzięki obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Michałowa-Reginowa. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Michałowem-Reginowem znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych PROTON. Osobówki znanej firmy PROTON chlubią się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie zmniejszenia produkcji gazów spalinowych. Wiele aut w Michałowie-Reginowie to auta z silnikiem TDDI posiadające DPF, który dopomina się mycia. PROTON to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są znane na terenie całego świata, jednakże stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Często usterką, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe spod znaku PROTON, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Katalizatory SCR chodzą w nieprzeciętnie obciążonym środowisku, to jest za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Korporacji PROTON nie powiodło się zdobycie oczekiwanych maksymalnych wyników zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Wykaz cen naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z PROTON dla Michałowa-Reginowa wstawiono na dole, da się sprawdzić na tej liście, ile trzeba zapłacić za świadczone usługi czyszczenia DPF FAP. Ponieważ PROTON, niczym inne maszyny koniecznie wymaga do nienagannej pracy kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Michałowie-Reginowie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów PROTON w Michałowie-Reginowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF PROTON w Michałowie-Reginowie 320
Regeneracja filtra FAP PROTON w Michałowie-Reginowie 320
Mycie katalizatora PROTON w Michałowie-Reginowie 320
Płukanie katalizatora SCR PROTON w Michałowie-Reginowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych PROTON w Michałowie-Reginowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych PROTON w Michałowie-Reginowie 1490
Wycinanie filtra FAP PROTON, usuwanie filtra FAP PROTON w Michałowie-Reginowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR PROTON w Michałowie-Reginowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora PROTON w Michałowie-Reginowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Michałowie-Reginowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu PROTON

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator PROTON w Michałowie-Reginowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałów-Reginów Warszawska LGE01N 52.415901/20.965790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer