Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - PROTON, Strzegom

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów PROTON w Strzegomiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Strzegom odznacza się obecnością warsztatu trudniącego się przywracaniem sprawności filtrów do samochodów osobowych marki PROTON. Zwykłą niedoskonałością, na jaką narażone są samochody marki PROTON, w większości wypadków, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zabrudzony filtr i katalizator. Oprócz rozrywek dla turystów pod Strzegomiem odszukać można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych PROTON. Zdobycie wyników emisji gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 5, wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Strzegom należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużą ilością zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny producent PROTON dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych FAP. Żeby uchronić się od problemów w pracy auta PROTON, wypada czasami przeczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w warsztacie pod Strzegomia. Filtry cząstek stałych złożone są ze skomplikowanego wkładu, i metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym pracownię w Strzegomiu. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Strzegomiu specjalizującego się w autach PROTON może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Poprawienie wydolności elementów filtrów cząstek stałych FAP w Strzegomiu dla samochodów marki PROTON jest dostępne, bowiem regeneracja hydrotermiczna trafiła do Strzegomia. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF lub regeneracja FAP dla samochodów marki PROTON, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie w Strzegomiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów PROTON w Strzegomiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF PROTON w Strzegomiu 320
Regeneracja filtra FAP PROTON w Strzegomiu 320
Mycie katalizatora PROTON w Strzegomiu 320
Płukanie katalizatora SCR PROTON w Strzegomiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych PROTON w Strzegomiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych PROTON w Strzegomiu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych PROTON, usuwanie filtra cząstek stałych PROTON w Strzegomiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF PROTON w Strzegomiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora PROTON w Strzegomiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzegomiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu PROTON

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator PROTON w Strzegomiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzegom Osiedle Piastów Aleja Wojska Polskiego STM02ML 50.975510/16.365339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer