Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Przedbórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Przedborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Przedbórz to miasto leżące w powiecie radomszczańskim, w województwie łódzkim. Szukać Przedborza należy w granicach Wyżyny Przedborskiej, nad rzeką Pilicą. Powstanie miasta datuje się na XII-XIII wiek, jednak prawa miejskie Przedbórz otrzymał w 1370 roku. Przedbórz był miastem królewskim, czyli należał do Korony i tylko król czerpał z niego dochody. Udało się w Przedborzu zachować kilku zabytkom, w tym kościołowi św. Aleksego, ratuszowi, karczmie, parkowi i ruinom zamku. Obecnie w Przedborzu mieszka nieco ponad 3600 osób, w większości kobiet. Przez Przedbórz, leżący na granicy województwa świętokrzyskiego i łódzkiego, biegną ważne trasy komunikacyjne, a mianowicie droga wojewódzka numer 742 (Przygłów - Łęczno – Ręczno – Przedbórz – Włoszczowa – Nagłowice) oraz droga krajowa numer 42 (NamysłówKluczborkPraszka – Rudniki – DziałoszynPajęczno – Nowa Brzeźnica – RadomskoPrzedbórz – Ruda Maleniecka – KońskieSkarżysko-Kamienna – Rudnik). Ponieważ ruch na uczęszczanych w okolicach Przedborza drogach jest intensywny, nie dziwi fakt, że korzystają z tego profesjonalni mechanicy zajmujący się filtrami cząstek stałych i katalizatorami. Te niezbędne w dieslach części są ostatnio główną przyczyną awarii samochodów, dlatego też warto poddawać je czyszczeniu i regeneracji, ponieważ pozwala to przywrócić do 100% sprawności filtrów i katalizatorów. Ceny z Przedborza za czyszczenie i naprawę filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Przedborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Przedborzu 320
Regeneracja filtra FAP w Przedborzu 320
Mycie katalizatora w Przedborzu 320
Płukanie katalizatora SCR w Przedborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Przedborzu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Przedborzu 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Przedborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Przedborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Przedborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Przedborzu i wygodnie wyślij filtr DPF z Przedborza do regeneracji i czyszczenia

Z Przedborza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przedbórz Będkowszczyzna Mostowa PRR01N 51.086449/19.878580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer