Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Przemków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Przemkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Przemków to położone w województwie dolnośląskim miasto, liczące sobie dokładnie 6500 mieszkańców. Przemkowa należy szukać w granicach powiatu polkowickiego, na brzegu rzeki Szprotawy. Pierwsze wzmianki na temat Przemkowa pochodzą z 1015 roku, natomiast prawa miejskie Przemków piastuje od 1280 roku.

Miasto Przemków jest bogate w zabytkowe budowle, w tym między innymi kościoły, plebanie, domy, a także obszar starego miasta, a nawet dwa dworce. Jak przystało na śląskie miasto, Przemków nie odcinał się od rewolucji przemysłowej i na jego terenie powstawały huty i odlewnie żelaza, a ulice już od początku XX wieku oświetlane były elektrycznie. Przez Przemków biegnie droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemków – Radwanice – Drożów – Głogów – Szlichtyngowa – WschowaLesznoGostyńJarocinPleszew – Kalisz – BłaszkiSieradzŁaskRzgów – Piotrków Trybunalski – SulejówOpocznoPrzysucha – Radom – ZwoleńPuławy – Kurów – Lublin – PiaskiChełm – Dorohusk) oraz droga wojewódzka numer 328 (Nowe MiasteczkoPrzemkówChocianówChojnówZłotoryjaŚwierzawaWojcieszów – Marciszów).

W Przemkowie można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych i katalizatory. Są to najczęściej wymieniane usterki w silnikach diesla, dlatego też zebraliśmy najniższe ceny za regenerację i naprawę filtrów cząstek stałych i czyszczenie katalizatorów w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Przemkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Przemkowie 320
Regeneracja filtra FAP w Przemkowie 320
Mycie katalizatora w Przemkowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Przemkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Przemkowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Przemkowie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Przemkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Przemkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Przemkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Przemkowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Przemkowa do regeneracji i czyszczenia

Z Przemkowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przemków Górczyn Rybna PMK02N 51.542091/15.756610 Wyszukaj
Przemków Młynów Szprotawska PMK01N 51.526230/15.784170 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer