Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pułtusk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pułtusku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Pułtusk to leżące w województwie mazowieckim miasto, którego szukać należy w granicach powiatu pułtuskiego, którego jest stolicą. Pułtusk położony jest nad rzeką Narwią, a liczy sobie niewiele ponad 19 tysięcy mieszkańców. Pułtusk założony został około X wieku, natomiast w 1257 roku Pułtusk otrzymał pełne prawa miejskie. Potwierdzone one zostały ponad 100 lat później przez biskupa płockiego w 1380 roku.

Pułtusk, w czasach od potopu szwedzkiego aż do zakończenia II wojny światowej, był wielokrotnie świadkiem wielkich bitew i krwawych batalii, które rozgrywały się na terenach obecnego Pułtuska i powiatu pułtuskiego. W czasie II wojny światowej Pułtusk został zniszczony w 86%, co sprawiło, że znaczenie miasta znacznie spadło, a energię, czas i pieniądze trzeba było poświęcić na odbudowę Pułtuska.

Przez Pułtusk przebiegają takie ważne drogi, jak: krajowa numer 61 (Warszawa – LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomża – Grajewo – Augustów), wojewódzka numer 571 (Naruszewo – Nasielsk – Winnica – Pułusk) oraz wojewódzka numer 618 (Wyszków – Pułtusk – Gołymin Ośrodek).

Zabytki, jakie udało się zrekonstruować i które wciąż cieszą oko w Pułtusku to głównie kościoły, jednak wśród nich można znaleźć również zamek biskupi oraz szpital ufundowany w 1536 roku. Jako ciekawostkę można dodać, że w Pułtusku spadł w 1868 roku meteoryt, natomiast w 1946 pod koniec listopada, oddział "Wira" rozbił więzienie UB w Pułtusku. Warto również zaznaczyć, że Pułtusk słynie również z wysoko wyspecjalizowanych zakładów zajmujących się regeneracją i naprawą elementów układów redukcji emisji spalin – katalizatorów i filtrów DPF FAP. Poniżej zebraliśmy najniższe ceny z Pułtuska za usługi regeneracji, czyszczenia i naprawy DPF FAP i katalizatorów.

Filtr cząstek stałych na stole w pracowni, przygotowany do procesu mycia.
Mycie filtra cząstek stałych w Pułtusku

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pułtusku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pułtusku 320
Regeneracja filtra FAP w Pułtusku 320
Mycie katalizatora w Pułtusku 320
Płukanie katalizatora SCR w Pułtusku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pułtusku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pułtusku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Pułtusku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Pułtusku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pułtusku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pułtusku i wygodnie wyślij filtr DPF z Pułtuska do regeneracji i czyszczenia

Z Pułtuska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pułtusk Stare Miasto Komisji Edukacji Narodowej PUT02N 52.709351/21.080391 Wyszukaj
Pułtusk Na Skarpie Jana Pawła II PUT01N 52.701488/21.075800 Wyszukaj
Pułtusk Na Skarpie Adama Mickiewicza POP-PUT4 52.702759/21.081341 Wyszukaj
Pułtusk Na Skarpie Na Skarpie PUT027 52.700451/21.079870 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer