Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Raba, Ośno Lubuskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Raba w Ośnie Lubuskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ośnie Lubuskim wystąpiła opcja odnawiania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów osobowych Raba dzięki pracy pracowni warsztatu z Ośna Lubuskiego. Filtry DPF funkcjonują w wyjątkowo zanieczyszczonych warunkach pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów urządzenia. Sporo samochodów osobowych w Ośnie Lubuskim to auta z silnikiem CTDi mające zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez regenerowania. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Ośnie Lubuskim przodującego w autach osobowych Raba może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Znanemu producentowi Raba mogłoby nie powieść się uzyskanie wymaganych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Ośno Lubuskie jest jednym z centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużą zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu firma Raba usiłuje, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Raba mogą się poszczycić nieprzeciętnymi układami w sprawie zmniejszenia poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Ośnem Lubuskim zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się regeneracją DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Raba. Tabela z cenami oczyszczania katalizatorów samochodowych z Raba dla Ośna Lubuskiego zamieszczono niżej, powinno być można porównać w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie regeneracji katalizatorów. Przywrócenie wydajności części filtrów FAP w Ośnie Lubuskim dla aut producenta Raba jest możliwe, gdyż regeneracja wodna trafiła do Ośna Lubuskiego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Raba w Ośnie Lubuskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Raba w Ośnie Lubuskim 320
Regeneracja filtra FAP Raba w Ośnie Lubuskim 320
Mycie katalizatora Raba w Ośnie Lubuskim 320
Płukanie katalizatora SCR Raba w Ośnie Lubuskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Raba w Ośnie Lubuskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Raba w Ośnie Lubuskim 1490
Wycinanie filtra DPF Raba, usuwanie filtra DPF Raba w Ośnie Lubuskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Raba w Ośnie Lubuskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Raba w Ośnie Lubuskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ośnie Lubuskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Raba

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Raba w Ośnie Lubuskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ośno Lubuskie Dolina Leśna Kupiecka OSL01A 52.454788/14.887720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer