Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radłów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Radłów to położone w powiecie tarnowskim, w województwie małopolskim, niemal na brzegu Dunajca. Radłów założony był jako wieś biskupia w 1629 roku, następnie przechodziła z rąk do rąk lokalnych byłych szlachciców. Prawa miejskie nadano Radłowowi w 2010 roku i obecnie mieszka w Radłowie nieco ponad 2750 osób. W czasie ofensywy wrześniowej, w lokalnej szkole bronił się przed Niemcami niewielki oddział złożony z 6 oficerów i kilkunastu szeregowych, który, po odmowie poddania się, został spalony wraz z budynkiem miotaczami ognia.

Wśród zabytków, jakie można znaleźć w Radłowie, wymienić można układ miasta, kościół Jana Chrzciciela, "stara" plebania i zespół pałacowy (park i pałac). Przez miasto biegnie droga wojewódzka numer 975 (Dąbrowa Tarnowska – Biskupice Radłowskie – Wojnicz – Zakliczyn – Dąbrowa), która prowadzi do autostrady A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnica – Wrocław – Prądy – Krapkowice – Gliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – ChrzanówTrzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzeskoTarnówDębicaRzeszówŁańcutJarosław – Korczowa). Warto tu również wspomnieć, że z Radłowa można wysłać do regeneracji i naprawy filtry DPF FAP i katalizatory samochodowe również SCR. Poniżej ujęliśmy z Radłowa ceny za usługi czyszczenia i innych związanych z układem redukcji emisji spalin elementów w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radłowie 320
Regeneracja filtra FAP w Radłowie 320
Mycie katalizatora w Radłowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Radłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radłowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radłowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Radłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Radłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer