Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radziejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radziejowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Radziejów to umiejscowione w granicach województwa kujawsko-pomorskiego miasteczko, którego szukać należy w powiecie radziejowskim. Jak łatwo się domyślić Radziejów jest jednocześnie stolicą powiatu radziejowskiego. Radziejów jest jednym z najmniejszych miast powiatowych w Polsce, a wcześniej był jednym z miast Korony Królestwa Polskiego, co oznacza, że był miastem koronnym, co z kolei oznacza, że był prywatną własnością króla Polski, a dochody z niego zasilały bezpośrednio skarb Państwa.

Obecnie Radziejów liczy sobie nieco ponad 5650 mieszkańców, natomiast na mapach kraju znaleźć go można już od 1252 roku, kiedy został założony. Prawami miejskimi Radziejów cieszyć się może od początku swojego istnienia z przerwą na lata 1867 – 1919, kiedy to przywileje miasta zostały odebrane mu przez zaborców. W Radziejowie nie brakuje zabytków, co nie jest zaskakujące, zważywszy na wieloletnią historię miasta. Łatwy dojazd do Radziejowa zapewniają drogi: krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłockWyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrów – Drohiczyn – Siemiatycze) i wojewódzka numer 266 (Ciechocinek – Służewo – RadziejówSompolnoKonin).

Duża ilość turystów, samochodów i klientów sprawia, że w Radziejowie można wysłać do regeneracji i naprawy filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny za wybrane usługi warsztatów dla Radziejowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radziejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radziejowie 320
Regeneracja filtra FAP w Radziejowie 320
Mycie katalizatora w Radziejowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Radziejowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radziejowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radziejowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Radziejowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Radziejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radziejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Radziejowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Radziejowa do regeneracji i czyszczenia

Z Radziejowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radziejów Kolonia Brzeska RDJ01G 52.632038/18.534990 Wyszukaj
Radziejów Nowe Osiedle Parkowa RDJ084 52.624901/18.523029 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer