Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radzyń Chełmiński

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radzyniu Chełmińskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Radzyń Chełmiński to miasto położone w północnej Polsce, w województwie kujawsko-pomorski, w powiecie grudziądzkim. W XI wieku tereny Radzynia Chełmińskiego wchodziły w skład państwa Bolesława Chrobrego oraz Mieszka I. Radzyń Miasto położone jest na Pojezierzu Chełmińskim, 15 kilometrów od Grudziądza. Prawa miejskie zostały nadane Radzyniowi Chełmińskiemu w 1234 roku. Powierzchnia Radzynia Chełmińskiego wynosi 1,8 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców wynosi około 1900 osób.

Zabytki znajdujące się w Radzyniu Chełmińskim to między innymi: piwnica zamkowa, zamek – portal dawnego kapitularza, kościół parafialny świętej Anny, kaplica świętego Jerzego, dawna synagoga, dom z końca XVIII przy rynku, dwór "Na Zielonym Wzgórzu", kapliczki przydrożne z okolicy XIX wieku, zamek krzyżacki (obecnie w ruinie), oraz gotycki kościół parafialny.

Radzyń Chełmiński był jednym z głównych miejsc, gdzie kręcono w roku 1971 serial telewizyjny pod tytułem "Samochodzik i templariusze".

Przez Radzyń Chełmiński przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 534 (GrudziądzWąbrzeźno – Golub-Dobrzyń – Rypin) oraz 543 (Paparzyn – Radzyń ChełmińskiJabłonowo Pomorskie – Grzybno – Szabda). Przejeżdżając, mogą się państwo zatrzymać na czyszczenie lub naprawę filtrów DPF FAP i katalizatorów samochodowych. Najniższe ceny dla Radzynia Chełmińskiego za regenerację SCR i DPF zebraliśmy w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radzyniu Chełmińskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radzyniu Chełmińskim 320
Regeneracja filtra FAP w Radzyniu Chełmińskim 320
Mycie katalizatora w Radzyniu Chełmińskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Radzyniu Chełmińskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radzyniu Chełmińskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radzyniu Chełmińskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Radzyniu Chełmińskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Radzyniu Chełmińskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radzyniu Chełmińskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer