Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lubelskie, powiat radzyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Powiat radzyński zlokalizowany jest we wschodniej Polsce, a dokładniej w województwie lubelskim. Siedzibą powiatu jest miasto Radzyń Podlaski, powierzchnia powiatu wynosi 965 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to około 60 tysięcy osób.

Główne atrakcje w powiecie radzyńskim to: rezerwat przyrody Czapliniec w Uroczysku Feliksówka, zespół pałacowo-parkowy Potockich, rezerwat przyrody Omleno, rezerwat przyrody Las Wagramski, rezerwat przyrody Kania i Las Wagramski. Dotrzeć do powiatu radzyńskiego możemy drogą krajową numer 19 (Kuźnica – BiałystokSiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartówLublinKraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów MałopolskiRzeszówDukla – Barwinek), drogą krajową numer 63 (WęgorzewoGiżyckoPiszŁomżaZambrówSokołów PodlaskiSiedlceŁukówRadzyń Podlaski – Wisznice – Sławatycze) oraz drogą wojewódzką numer 814 (Radzyń PodlaskiSuchowola – Żminne).

Większość samochodów poruszających się po powiecie radzyńskim to pojazdy z silnikiem diesla. Dzięki filtrom cząstek stałych diesel przestał kojarzyć się z czarnym dymem. Cząstki sadzy osiadają na ściankach, włóknach lub materiałach ceramicznych, dzięki czemu do atmosfery przedostaje się tylko mała część pierwotnych zanieczyszczeń. Po pewnym czasie trzeba oczyścić filtr, który zapchany sadzą traci swoją wydajność. Czyszczenie DPF, płukanie FAP czy regeneracja SCR to jedne z najpopularniejszych metod przywracania sprawności filtrom. Cennik dla powiatu radzyńskiego znajduje się poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat radzyński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat radzyński 398
Regeneracja filtra FAP powiat radzyński 398
Mycie katalizatora powiat radzyński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat radzyński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat radzyński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat radzyński 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP powiat radzyński 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR powiat radzyński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat radzyński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer