Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Ravon, Nowa Iwiczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Ravon w Nowej Iwicznej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowej Iwicznej wystąpiła szansa regeneracji katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Ravon dzięki obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Nowej Iwicznej. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym współpracę z Nową Iwiczną. Osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Ravon cieszą się świetnymi aparaturami w zagadnieniu ograniczania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Uzyskanie wyników emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczonych normą EURO 6, potrzebuje przygotowanego katalizatora. By uchronić się przed dużą ilością utrudnień w eksploatacji pojazdu Ravon, trzeba okazjonalnie przepalać FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Nowej Iwicznej. Nowa Iwiczna jest jednym z ośrodków, które dotyka problem mający związek, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu firma Ravon usiłuje, zapobiegać, ze wsparciem katalizatorów samochodowych. Ravon to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się sławą na całym świecie, mimo to biedzą się z kwestią z filtrami FAP. Wiele pojazdów osobowych w Nowej Iwicznej to pojazdy z silnikiem diesla mające zamontowany katalizator, który potrzebuje czyszczenia. Tabela z cennikiem regeneracji katalizatorów dedykowanych do Ravon dla Nowej Iwicznej wstawiliśmy w poniższej sekcji, istnieje możliwość by odszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych. Ulepszenie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Nowej Iwicznej dla aut Ravon jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna dotarła do Nowej Iwicznej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Ravon w Nowej Iwicznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Ravon w Nowej Iwicznej 320
Regeneracja filtra FAP Ravon w Nowej Iwicznej 320
Mycie katalizatora Ravon w Nowej Iwicznej 320
Płukanie katalizatora SCR Ravon w Nowej Iwicznej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Ravon w Nowej Iwicznej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Ravon w Nowej Iwicznej 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Ravon, usuwanie filtra cząstek stałych Ravon w Nowej Iwicznej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Ravon w Nowej Iwicznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Ravon w Nowej Iwicznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Iwicznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Ravon

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Ravon w Nowej Iwicznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Iwiczna Graniczna WAW89AP 52.096291/21.007650 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer