Subpage photo

Regeneracja DPF, czyszczenie FAP, naprawa filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych - ul. Generała Grota-Roweckiego | Rawicz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rawiczu | ul. Generała Grota-Roweckiego

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czy w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza na ulicy Generała Grota-Roweckiego można wyremontować filtr DPF za niską cenę oraz od ręki?

Zanieczyszczone filtry DPF w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza na ulicy Generała Grota-Roweckiego można wyremontować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF. Klienci serwisu chętnie korzystają z opcji, dzięki której mogą zadzwonić i uzgodnić podjęcie przesyłki filtrów firmą kurierską.

Jak przebiega naprawa filtrów w warsztacie przy ulicy Generała Grota-Roweckiego w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza?

Aby wykonać proces czyszczenia filtrów FAP w pracowni przy ulicy Generała Grota-Roweckiego w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza, postępujemy zgodnie z określonymi etapami, takimi jak:
 • Przyjęcie od interesantów filtrów doręczonych do warsztatu z pomocą pracownika firmy kurierskiej bądź osobiście przez naszego klienta.
 • Przekazanie filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu, gdzie endoskopowo testuje się monolit.
 • Skierowanie filtra DPF do procedury regeneracji na zaawansowanych technologicznie urządzeniach, jeśli wymaga tego jego stan oraz poziom nagromadzonych zanieczyszczeń.
 • Wykonanie ponownych kontroli na zregenerowanych i osuszonych filtrach DPF
 • Opracowanie dokumentacji dotyczących działania filtrów FAP po oczyszczania oraz doręczenie wyczyszczonych elementów do zleceniodawcy.

Jaka jest cena czyszczenia filtrów cząstek stałych w pracowni na ulicy Generała Grota-Roweckiego w obrębie dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów DPF i FAP w serwisie przy ulicy Generała Grota-Roweckiego na osiedlu Osiedle 350 Lecia Rawicza nie zmienia się i wynosi niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak dostarczyć filtr FAP do pracowni położonej przy ulicy Generała Grota-Roweckiego w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza?

Najlepiej filtr FAP wysłać do pracowni znajdującej się przy ulicy Generała Grota-Roweckiego na osiedlu Osiedle 350 Lecia Rawicza usługą kurierską, jakiego możemy Państwu umówić, niemniej jednak rzecz jasna namawiamy do osobistej wizyty w naszym laboratorium, gdzie można przyjrzeć się, jak przebiega czyszczenie filtrów cząstek stałych.

Jakie filtry FAP można poddawać regeneracji w zakładzie posiadającym lokalizację na ulicy Generała Grota-Roweckiego na osiedlu Osiedle 350 Lecia Rawicza?

W zakładzie posiadającym lokalizację przy ulicy Generała Grota-Roweckiego w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza jest wykonalna usługa regeneracji praktycznie wszystkich kategorii filtrów FAP, w tym:
 • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do aut dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do aut ciężarowych.

Jakie są objawy usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów, które myjemy w zakładzie na ulicy Generała Grota-Roweckiego w obrębie dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza?

Według specjalistów najbardziej charakterystyczne symptomy uszkodzonego filtra cząstek stałych to:
 • zwiększone zużycie paliwa.
 • problemy z rozruchem.
 • falowanie obrotów silnika.
 • spadek osiągów.
 • czarny dym z wydechu.

Co świadczy o tym, że warto wybrać zakłady zajmujące się oczyszczaniem filtrów przy ulicy Generała Grota-Roweckiego w dzielnicy Osiedle 350 Lecia Rawicza?

Opłaca się wykorzystać nasze usługi gdyż mówią o tym następujące fakty:
 • Mamy niskie ceny.
 • Mamy 100% skuteczności.
 • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
 • Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów - osiedle Osiedle 350 Lecia Rawicza, Generała Grota-Roweckiego

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtrów DPF, osiedle Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 398
Regeneracja filtrów FAP, dzielnica Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 398
Mycie katalizatora, osiedle Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 398
Płukanie katalizatora SCR, dzielnica Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 398
Naprawa filtra cząstek stałych, osiedle Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 398
Regeneracja, czyszczenie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych, dzielnica Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora, osiedle Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych, dzielnica Osiedle 350 Lecia Rawicza, ul. Generała Grota-Roweckiego 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rawiczu, Osiedle 350 Lecia Rawicza, Generała Grota-Roweckiego

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Komentarze

Dodaj komentarz

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer