Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Recz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Reczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Recz to położone w powiecie choszczeńskim, w województwie zachodniopomorskim miasto, którego szukać należy w granicach Pojezierza Choszczeńskiego, nad rzeką Iną. Pierwsze informacje, jakie możemy znaleźć na temat istnienia Recza, pochodzą z roku 1269, a mówi się tam o Reczu jako osadzie. W dokumentach zaś z 1296 roku Recz wymieniony jest już jako miasto. Obecnie w Reczu mieszka ponad 2950 mieszkańców. W Reczu można znaleźć sporo zabytków, co w związku z faktem, że miasto liczy sobie przeszło 700 lat, nie powinno zaskakiwać, a wymienić wśród nich można takie nieruchomości jak: teren starego miasta, organistówka z ulicy Ratuszowej, kościół Chrystusa Króla, pozostałości murów obronnych (w tym dwie baszty), dom mieszkalny czy czatownia z XV wieku.

W Reczu krzyżują się dwie ważne trasy komunikacyjne, droga wojewódzka numer 151 (ŚwidwinŁobezWęgorzynoReczBarlinek – Gorzów Wielkopolski) oraz droga krajowa numer (Lubieszyn – SzczecinStargard SzczecińskiWałczPiła – Pawłówek – Białe Błota – Wypaleniska – Przyłubie – ToruńLipnoSierpcDrobinPłońsk). Dzięki tym trasom, wyjątkowym zabytkom, specjalistycznym pracowniom świadczącym usługi z zakresu naprawy czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów w mieście nie brakuje goszczących je turystów i kierowców. Poniżej z Recza zebraliśmy ceny za usługi naprawy i oczyszczania filtrów DPF FAP i katalizatorów, także SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Reczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Reczu 320
Regeneracja filtra FAP w Reczu 320
Mycie katalizatora w Reczu 320
Płukanie katalizatora SCR w Reczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Reczu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Reczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Reczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Reczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Reczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Reczu i wygodnie wyślij filtr DPF z Recza do regeneracji i czyszczenia

Z Recza filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Recz Wolności REC01A 53.253830/15.542470 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer