Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF - Bochnia | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bochni | Regeneracja filtrów DPF

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Wybierz laboratorium w mieście jakim jest Bochnia, by wykonać czyszczenie katalizatorów, czyszczenie filtrów DPF, płukanie katalizatorów lub wypalanie FAP. Jak donoszą media w Bochni intensywność zanieczyszczeń w powietrzu Bochni, minęła już jakiś czas temu akceptowalny poziom i koniecznie należy działać przeciwko temu, co jest przyczyną tego, że filtry cząstek stałych DPF FAP w samochodach z silnikiem diesla, które mają to wstrzymywać. Możliwości katalityczne katalizatorów SCR nie zaskakują, lecz filtracja sadzy cechuje się sprawnością niemal sto procent. Odpowiednia eksploatacja jak również dopilnowane pozostałe układy w dieslu gwarantują długą żywotność filtrów DPF, wtedy gdy zaś doprowadzimy do utraty sprawności filtra z pomocą może przyjść Regeneracja filtrów DPF z Bochni. Kierowcy samochodów z silnikiem diesla z Bochni zazwyczaj sugerują mechaników w Bochni, przede wszystkim, kiedy chodzi o usługi Regeneracja filtrów DPF. Sprawdź mechaników od katalizatorów w Bochni, pod Bochnią, a także w niewielkiej odległości od Bochni. Cel obecności katalizatora samochodowego w wydechu samochodowym jest najistotniejszy w utrzymaniu produkcji spalin w prawidłowym poziomie. Filtry FAP ulegają wyeksploatowaniu, głównie z przyczyny funkcjonalności, jaką za zadanie mają wykonywać, toteż od czasu do czasu za dobry pomysł uważa się mycie katalizatorów i filtrów. Przyczyn zapychania się filtrów cząstek stałych jest sporo, np. Uszkodzony układ doładowania. Odtworzenie całkowitej możliwości bezproblemowe jest tylko i wyłącznie w przypadku zastosowania najnowocześniejszej drogi regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, wypalanie popiołu, jest nieskuteczne. Idealnym sposobem na odzyskiwanie sprawności katalizatora samochodowego jest naprawa filtrów DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja katalizatora w Bochni 320
Mycie filtra cząstek stałych w Bochni 320
Naprawa katalizatora SCR w Bochni 320
Płukanie filtra DPF w Bochni 320
Czyszczenie filtra FAP w Bochni 320
Czyszczenie, mycie filtra cząstek stałych w samochodach ciężarowych w Bochni 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Bochni 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Bochni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bochni. Bochnia - Regeneracja filtrów DPF

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Punkty nadania i odbioru z których można zrealizować Regeneracja filtrów DPF w Bochni

Jeśli interesuje Cię Regeneracja filtrów DPF i jesteś z Bochni możesz zamówić usługę kurierską lub skorzystać z wygodnych paczkomatów, lista znajduje się poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bochnia Osiedle Solna Góra Bracka POP-BOC3 49.970551/20.429449 Wyszukaj
Bochnia Krzęczków Floris BOC01C 49.969311/20.436790 Wyszukaj
Bochnia Podedworze Karolina BOC01N 49.979881/20.439461 Wyszukaj
Bochnia Osiedle Windakiewicza Edwarda Windakiewicza BOC01A 49.966270/20.417299 Wyszukaj
Bochnia Osiedle Solna Góra Wojska Polskiego BOC02MP 49.976158/20.430269 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer