Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów DPF dla Chevrolet

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Chevrolet

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Regeneracja filtrów DPF dla aut osobowych i ciężarowych marki Chevrolet, uznaje się za dostępny wariant wsparcia proponowany przez świetnie wyposażone warsztaty, wpisane na naszym portalu, zajmujące się przywracaniem sprawnego działania filtrów FAP. Regeneracja filtrów DPF w pojazdach korporacji Chevrolet, to skuteczna metoda na wypracowanie emisji tlenków azotu i cząstek stałych na odpowiednim poziomie, a także uzyskanie wymogów europejskiej normy emisji spalin. W każdym aucie wyprodukowanym po wdrożeniu norm emisji spalin, zainstalowano filtry FAP, a że elementy te ulegają zużyciu, swój początek znalazły pionierskie przedsiębiorstwa parające się usuwaniem osadów z filtrów. Regeneracja filtrów DPF dla samochodów osobowych i ciężarowych firmy Chevrolet wyraża poglądy koncernu, na zagadnienia zapewnienia ochrony środowiska, oraz instrukcji normy jakości gazów wydechowych EURO 6. Zakłady z terenu całej Polski wysyłają informacje odnośnie do katalizatorów z samochodów znanej firmy Chevrolet, jakie tracą właściwości, więc pojawia się konieczność by wspomniane katalizatory i filtry remontować. Filtry DPF dla diesli ze stajni Chevrolet w czasie jazdy zużywają się, przez co potrzebują przywrócenia sprawności, co oferują profesjonalne przedsiębiorstwa renowacji katalizatorów i filtrów.

Gdzie możliwa jest opcja taka jak Regeneracja filtrów DPF dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Chevrolet zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry DPF i FAP można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów DPF Do pracowni filtr FAP można doręczyć samodzielnie lub zarezerwować usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do warsztatu oraz z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi typu Regeneracja filtrów DPF przeznaczonej dla filtrów cząstek stałych z samochodów marki Chevrolet w profesjonalnym zakładzie czyszczenia filtrów?

W autoryzowanym zakładzie regeneracji filtrów postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Na początku przyjmujemy od interesantów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do pracowni osobiście bądź dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do przedsiębiorstwa, gdzie specjalnym urządzeniem weryfikowany jest wkład.
 • Gdy stan filtra cząstek stałych wskazuje na konieczność czyszczenia na dedykowanych urządzeniach, filtr trafia do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po odzyskaniu osiągów filtrów cząstek stałych DPF-y i FAP-y są powtórnie weryfikowane, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z wydrukami odsyłane do zleceniodawcy.

Czy dużo muszę zapłacić za realizację usługi takiej jak Regeneracja filtrów DPF dla samochodów marki Chevrolet wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory?

Cena regeneracji filtrów DPF okazuje się naprawdę opłacalna i wynosi niewielki procent wartości nowego filtra.

Jak najszybciej przywieźć filtr cząstek stałych pojazdów produkcji Chevrolet, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa taka jak Regeneracja filtrów DPF?

Umożliwiamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch opcji: filtry DPF i FAP można samodzielnie przywieźć do warsztatu bądź umówić kuriera, który zajmie się przewozem filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Które elementy układu redukcji emisji spalin da się pojazdów z koncernu Chevrolet da się poddawać realizacji usługi typu Regeneracja filtrów DPF?

Praktycznie każdego rodzaju filtry DPF mogą być poddane regeneracji w tym:
 • filtry cząstek stałych do samochodów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do pojazdów użytkowych,
 • filtry DPF do aut ciężarowych.

  Czym charakteryzują się oznaki niesprawności filtrów DPF i FAP, które często ujawniają się w pojazdach marki Chevrolet i decydują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do wykonania usługi, jaką jest Regeneracja filtrów DPF?

  Typowe symptomy awarii filtrów redukcji emisji spalin w autach marki Chevrolet to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • ograniczenie osiągów,
  • czarny dym z wydechu,
  • falowanie obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się wybrać profesjonalny warsztat, aby wykonać usługę Regeneracja filtrów DPF w pojazdach marki Chevrolet?

  Opłaca się wykorzystać nasze usługi koncentrujące się na przywracania funkcjonalności filtrów FAP w samochodach z koncernu Chevrolet, ponieważ: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Chevrolet

  Cena i koszt (netto)
  Czyszczenie filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Rafał
  5
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtrów DPF oznacza oczyszczanie filtra z zanieczyszczeń, aby przywrócić jego prawidłową pracę. W przypadku samochodów Chevrolet istnieją dwa sposoby na regenerację DPF: pierwszy to regeneracja termiczna polegająca na podgrzaniu filtra do wysokiej temperatury, drugi to regeneracja chemiczna polegająca na zastosowaniu specjalnych środków chemicznych. Regeneracja DPF jest ważna, aby zachować sprawność filtra i uniknąć kosztownych napraw. Zaleca się korzystać z usług autoryzowanych serwisów Chevrolet, które posiadają odpowiedni sprzęt i wiedzę do prawidłowej regeneracji filtra DPF.
  Henry34
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtrów dpf w chevrolecie przebiegła sprawnie i za rozsądną cenę. Naprawdę polecam to rozwiązanie.
  Adrian
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czyszczenie dpf, czy warto? Moim zdanie warto, bo w moim Chevrolecie sprawdziło się to jak najbardziej i teraz auto jeździ zdecydowanie lepiej. No ale to też oczywiście kwestia indywidualna.
  Darek
  0
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja dpf do Chevroleta to jest to, czego szukałem. Niestety nowy dpf do mojego modelu to drogi interes, także lepiej chyba wyczyścić filtr w granicach 500 złotych.

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis:
  Ta witryna jest zabezpieczona przez reCAPTCHA Google. Prywatność Warunki