Regeneracja filtrów DPF - Gdańsk | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gdańsku | Regeneracja filtrów DPF

Oceń:

Czynników prowadzących do szybkiego zapychania się katalizatorów samochodowych jest cały szereg, czego dobrym przykładem jest: nieszczelne turbo. Cel obecności filtra FAP w wydechu jest istotny w odzyskaniu emisji cząstek stałych do środowiska w dopuszczalnym poziomie. Modelowym patentem na odnowienie sprawności filtra DPF jest czyszczenie filtrów FAP. Poprawienie pierwotnej kondycji prawdopodobne jest tylko i wyłącznie w sytuacji skorzystania z szwajcarskiej operacji regeneracji metodą wodną, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, cechuje się brakiem skuteczności. Katalizatory zużytkowują się, czego źródłem jest praca, jaką wykonują, zatem czasem potrzebne jest odnawianie elementów poprzez regenerację.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer