Regeneracja filtrów DPF - Gniezno | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gnieznie | Regeneracja filtrów DPF

Oceń:

Czynników przyczyniających się do utraty właściwości filtrów FAP jest sporo, za przykład może posłużyć: nieszczelne turbo. Obecność reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem w aucie jest kluczowa w zdobyciu emisji spalin w dopuszczalnej jakości. Odzyskanie maksymalnej efektywności możliwe jest jedynie w przypadku uczynienia użytku z najbezpieczniejszej procedury regeneracji z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie sprawdza się. Filtry DPF/FAP ulegają zużyciu, z powodu funkcjonalności, której realizacją się zajmują, dlatego też okresami niezbędne jest przeprowadzenie regeneracji. Fantastyczną metodą na poprawienie możliwości Filtra cząstek stałych jest mycie filtrów DPF.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer