Regeneracja filtrów DPF - Koszalin | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Koszalinie | Regeneracja filtrów DPF

Oceń:

Funkcja filtra FAP w układzie wydechowym samochodu jest ważna w odzyskaniu uwalniania cząstek stałych w dopuszczalnej jakości. Zalążków szybkiego zapychania się filtrów DPF/FAP jest mnóstwo, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Fenomenalną receptą na poprawienie sprawności Filtra cząstek stałych jest płukanie filtrów DPF. Filtry cząstek stałych FAP zaczopowują się, z powodu roli, którą pełnią, toteż co pewien czas zalecane jest odnawianie elementów poprzez regenerację. Zregenerowanie pierwotnej efektywności możliwe jest jedynie w przypadku skorzystania z szwajcarskiej technologii regeneracji w specjalistycznej maszynie, wypalanie katalizatorów, niestety, nie działa.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer