Regeneracja filtrów FAP - Dąbrowa Górnicza | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Dąbrowie Górniczej | Regeneracja filtrów FAP

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtry cząstek stałych zaczopowują się, czego powodem jest funkcjonalność, jaką wykonują, dlatego też okresami korzystne jest płukanie filtrów i katalizatorów. Ulepszenie maksymalnej skuteczności możliwe do osiągnięcia jest tylko i wyłącznie w przypadku zastosowania najbezpieczniejszej techniki regeneracji hydrotermicznej pod zwiększonym ciśnieniem, dopalanie sadzy w zapchanym filtrze, nie spełnia zadania. Bezkonkurencyjną możliwością na odzyskanie wydolności Filtra cząstek stałych FAP jest regeneracja filtrów FAP. Zalążków psucia się filtrów cząstek stałych FAP/DPF jest całe spektrum, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony zawór EGR. Rola filtra cząstek stałych FAP/DPF w samochodzie jest priorytetowa w osiągnięciu emisji spalin w prawidłowej zawartości.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów

Cena i koszt (netto)
Regeneracja katalizatora w Dąbrowie Górniczej 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Dąbrowie Górniczej 398
Mycie katalizatora SCR w Dąbrowie Górniczej 398
Czyszczenie filtra FAP w Dąbrowie Górniczej 398
Płukanie filtra DPF w Dąbrowie Górniczej 398
Czyszczenie, płukanie filtra DPF w samochodach ciężarowych w Dąbrowie Górniczej 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Dąbrowie Górniczej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Dąbrowie Górniczej 250
* metoda prawnie zabroniona

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Dąbrowie Górniczej. Dąbrowa Górnicza - Regeneracja filtrów FAP

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer