Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów FAP dla Honda

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Honda

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Trudności kruchego mechanizmu redukcji emisji spalin mają miejsce często, bo układy redukcji emisji spalin aut znanej marki Honda działają w trudnych warunkach i incydentalnie Regeneracja filtrów FAP to złoty środek. Regeneracja filtrów FAP nie ma przeszkód, by wyszukać za niski koszt, w szczególności dla diesli firmy Honda, wprawdzie jednak trzeba udawać się do kompetentnych laboratoriów czyszczenia filtrów DPF/FAP. Wielokrotnie przedstawiane czynniki pojawiania się usterek z elementami systemu redukcji emisji spalin to: nieadekwatna praca układu zasilania, oraz defekty filtrów. Układy pomniejszania emisji spalin w samochodach znanej marki Honda, eksploatowane są, bo istnieją niepobłażliwe prawa, odnoszące się do użytkowania samochodów osobowych na drogach. Obecnie filtry cząstek stałych są podłączone seryjnie w każdym z diesli z motorem wysokoprężnym, jako że po demontażu katalizatorów SCR samochody nie otrzymałyby dopuszczenia do poruszania się na drodze. Regeneracja filtrów FAP to wyjście, jakie w dostawczakach znanej marki Honda ma dać gwarancję na niewysokie stężenie wytwarzanych pracą silnika gazów wydechowych, sadzy, i tlenków azotu NOX.

W jakim warsztacie możliwa jest opcja taka jak Regeneracja filtrów FAP dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Honda zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtry i katalizatory SCR można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów FAP Do zakładu filtry cząstek stałych i katalizatory można doręczyć samodzielnie lub ustalić usługę jednego z naszych kurierów, która zawiera transport filtrów DPF i FAP do serwisu i z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi typu Regeneracja filtrów FAP kierowanej do filtrów cząstek stałych i katalizatorów z osobówek marki Honda w autoryzowanym warsztacie regeneracji filtrów DPF?

W specjalistycznym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry cząstek stałych przywiezione do pracowni bez pośredników albo dzięki zamówieniu usługi współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry DPF i FAP są kierowane do warsztatu, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest wkład.
 • W przypadku, gdy stan filtra daje szansę na skuteczny proces regeneracji na przeznaczonych do tego urządzeniach, część trafia do maszyny służącej do oczyszczania.
 • Po zrekonstruowaniu prawidłowego działania filtrów elementy są jeszcze raz testowane, suszone jak również razem z wydrukami przekazywane do kontrahenta.

Czy dużo należy zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Regeneracja filtrów FAP dla samochodów produkcji Honda zaopatrzonych w filtry cząstek stałych?

Cena naprawy filtrów DPF jest naprawdę niska i wynosi ułamek ceny nowego filtra.

Jak przywieźć filtr cząstek stałych samochodów osobowych z koncernu Honda, aby na terenie profesjonalnej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Regeneracja filtrów FAP?

Przekazujemy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można samemu doręczyć do serwisu albo uzgodnić przyjazd pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów cząstek stałych do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry DPF i FAP da się aut z logo Honda można poddawać realizacji usługi typu Regeneracja filtrów FAP?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry cząstek stałych i katalizatory można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry FAP do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do aut dostawczych,
 • filtry DPF do aut ciężarowych.

  Jakiego rodzaju oznaki awarii filtrów cząstek stałych, które częstokroć ujawniają się w samochodach produkcji Honda i informują o tym, że filtr DPF kwalifikuje się do przeprowadzenia usługi, jaką jest Regeneracja filtrów FAP?

  Najczęściej występujące symptomy nieprawidłowego działania filtrów DPF i FAP w samochodach z koncernu Honda to:
  • problemy z odpaleniem silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • wzrost emisji sadzy,
  • nierówna praca silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się postawić na profesjonalny zakład, aby wykonać usługę Regeneracja filtrów FAP w pojazdach produkcji Honda?

  Polecamy wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów cząstek stałych w samochodach z koncernu Honda, gdyż: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Szczycimy się wysoką skutecznością.
  • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Honda

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa filtra FAP filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtrów FAP Honda polega na usunięciu zanieczyszczeń z filtra, co pozwala na przywrócenie jego sprawności. W przypadku filtrów FAP nie opłaca się czyścić filtrów jeśli: Filtr jest zbyt zużyty: jeśli filtr jest zbyt zużyty lub uszkodzony, regeneracja może nie przynieść oczekiwanego rezultatu, a w takim przypadku konieczne będzie wymiana na nowy. Jeśli filtr DPF lub FAP jest wyeksploatowany i stracił wszystkie swoje właściwości. Koszt regeneracji jest zbyt wysoki w stosunku do kosztu wymiany na nowy filtr. Przeprowadzenie regeneracji nie jest zgodne z przepisami dotyczącymi emisji spalin. Warto pamiętać, że filtr FAP jest ważnym elementem układu emisji spalin, który ma na celu redukcję szkodliwych substancji emitowanych przez pojazd. Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie filtra FAP i zgodność z przepisami dotyczącymi emisji spalin, warto przeprowadzać regularne konserwacje i naprawy.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mycie filtrów jest ostatnio bardzo popularne. Ja sam w swojej Hondzie czyściłem niedawno dpf i faktycznie lepsze jest to niż jakieś wypalanie, nawet to komputerowe, które działa na chwilę.
  Maciej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  W Hondzie też regenerujecie filtry FAP? Świetna sprawa, chyba sam się zdecyduję na taką naprawę.