Subpage photo

Regeneracja filtrów FAP - Kia | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Regeneracja filtrów FAP

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W którym serwisie jest dostępna usługa typu Regeneracja filtrów FAP dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Kia zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyczyścić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do serwisu filtr cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni i z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Regeneracja filtrów FAP kierowanej do filtrów DPF z osobówek produkcji Kia w naszym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przywiezione do serwisu osobiście albo z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na specjalnych maszynach, element jest montowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po zregenerowaniu osiągów filtrów cząstek stałych i katalizatorów części są jeszcze raz testowane, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z dokumentacją odsyłane do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Regeneracja filtrów FAP dla samochodów z koncernu Kia wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena remontu filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek wartości nowego filtra.

W jaki sposób dotransportować filtr DPF samochodów z logo Kia, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Regeneracja filtrów FAP?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście doręczyć do pracowni lub umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych da się osobówek marki Kia da się poddawać realizacji usługi typu Regeneracja filtrów FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do TIR-ów.

  Czym charakteryzują się oznaki defektu układu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Kia oraz informują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Regeneracja filtrów FAP?

  Standardowe oznaki awarii filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach marki Kia to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • zwiększone dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego warto wybrać profesjonalny serwis, aby przeprowadzić usługę Regeneracja filtrów FAP w samochodach z koncernu Kia?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę dotyczące regeneracji filtrów w pojazdach z logo Kia, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Wraz z wprowadzeniem normy EURO, obniżającej akceptowalną wartość emitowanych cząstek stałych przez diesle, pojazdy ze stajni Kia musiały wprowadzić u siebie filtr DPF/FAP. Urządzenia redukcji emisji gazów wydechowych w osobówkach znanej firmy Kia, są instalowane, bo mają moc prawną wymagające normy, poruszające zagadnienie użytkowania samochodów na drogach publicznych. Regeneracja filtrów FAP w autach firmy Kia wyraża poglądy wytwórcy aut, na problemy bezpieczeństwa ekosystemu, i co więcej rozporządzenia normy poziomu zanieczyszczenia EURO 6. Regularnie opisywane źródła tworzenia się problemów z zespołem urządzeń obniżania emisji spalin to: niewłaściwe działanie motoru, oraz usterki wtryskiwaczy. Filtry w dieslach spod znaku Kia na przestrzeni kilometrów zużywają się, więc nie mogą dalej funkcjonować bez oczyszczania, co realizują fachowe przedsiębiorstwa czyszczenia filtrów cząstek stałych. Dziś DPF-y są wbudowane w niemal każdym z samochodów ciężarowych z motorem diesla, bo po demontażu katalizatorów samochody nie mogłyby zdobyć przyzwolenia do użycia po drogach publicznych.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Kia.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer