Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów FAP dla Kia

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Kia

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Wraz z wprowadzeniem normy EURO, obniżającej akceptowalną wartość emitowanych cząstek stałych przez diesle, pojazdy ze stajni Kia musiały wprowadzić u siebie filtr DPF/FAP. Urządzenia redukcji emisji gazów wydechowych w osobówkach znanej firmy Kia, są instalowane, bo mają moc prawną wymagające normy, poruszające zagadnienie użytkowania samochodów na drogach publicznych. Regeneracja filtrów FAP w autach firmy Kia wyraża poglądy wytwórcy aut, na problemy bezpieczeństwa ekosystemu, i co więcej rozporządzenia normy poziomu zanieczyszczenia EURO 6. Regularnie opisywane źródła tworzenia się problemów z zespołem urządzeń obniżania emisji spalin to: niewłaściwe działanie motoru, oraz usterki wtryskiwaczy. Filtry w dieslach spod znaku Kia na przestrzeni kilometrów zużywają się, więc nie mogą dalej funkcjonować bez oczyszczania, co realizują fachowe przedsiębiorstwa czyszczenia filtrów cząstek stałych. Dziś DPF-y są wbudowane w niemal każdym z samochodów ciężarowych z motorem diesla, bo po demontażu katalizatorów samochody nie mogłyby zdobyć przyzwolenia do użycia po drogach publicznych.

W którym serwisie jest dostępna usługa typu Regeneracja filtrów FAP dla samochodów wyprodukowanych przez koncern Kia zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr cząstek stałych można wyczyścić w pracowniach regeneracji z województwa filtrów DPF Do serwisu filtr cząstek stałych można dostarczyć osobiście lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni i z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Regeneracja filtrów FAP kierowanej do filtrów DPF z osobówek produkcji Kia w naszym zakładzie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W specjalistycznym zakładzie czyszczenia filtrów DPF postępujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw przyjmujemy od zleceniodawców filtry DPF i FAP przywiezione do serwisu osobiście albo z pomocą współpracującej z nami firmy kurierskiej.
 • Filtry są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie specjalnym urządzeniem badany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy kondycja filtra lub katalizatora umożliwia przeprowadzenie czyszczenia na specjalnych maszynach, element jest montowany do maszyny służącej do regeneracji.
 • Po zregenerowaniu osiągów filtrów cząstek stałych i katalizatorów części są jeszcze raz testowane, suszone ciepłym powietrzem oraz razem z dokumentacją odsyłane do klienta.

Jak wiele trzeba zapłacić za wykonanie usługi typu Regeneracja filtrów FAP dla samochodów z koncernu Kia wyposażonych w filtry cząstek stałych?

Cena remontu filtrów cząstek stałych okazuje się naprawdę niska i stanowi ułamek wartości nowego filtra.

W jaki sposób dotransportować filtr DPF samochodów z logo Kia, aby w profesjonalnej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa typu Regeneracja filtrów FAP?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście doręczyć do pracowni lub umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się przewozem filtrów FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry cząstek stałych da się osobówek marki Kia da się poddawać realizacji usługi typu Regeneracja filtrów FAP?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane naprawie w tym:
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do samochodów osobowych,
 • filtry DPF do pojazdów dostawczych,
 • filtry i katalizatory SCR do TIR-ów.

  Czym charakteryzują się oznaki defektu układu redukcji emisji spalin, które najczęściej ujawniają się w pojazdach marki Kia oraz informują o tym, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do zrealizowania usługi, jaką jest Regeneracja filtrów FAP?

  Standardowe oznaki awarii filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach marki Kia to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • zwiększone dymienie,
  • skoki obrotów silnika,
  • zwiększony pobór paliwa.

  Dlaczego warto wybrać profesjonalny serwis, aby przeprowadzić usługę Regeneracja filtrów FAP w samochodach z koncernu Kia?

  Opłaca się wykorzystać naszą ofertę dotyczące regeneracji filtrów w pojazdach z logo Kia, ponieważ: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Mamy niskie ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Kia

  Cena i koszt (netto)
  Regeneracja katalizatora filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Miłosz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja filtrów FAP w samochodach Kia jest ważna, ponieważ filtry te są odpowiedzialne za oczyszczanie spalin emitowanych przez pojazd. Filtry te są zamontowane w układzie wydechowym, aby zatrzymywać i neutralizować szkodliwe substancje, takie jak tlenki azotu, tlenki węgla i pyły. Regeneracja filtrów FAP polega na procesie czyszczenia i przywracania ich funkcjonalności za pomocą specjalnych metod, takich jak czyszczenie chemiczne lub hydrodynamiczne. Dzięki temu procesowi filtry te mogą pracować ponownie wydajniej, co przyczynia się do lepszej efektywności silnika, niższego zużycia paliwa i mniejszej emisji szkodliwych substancji. Regeneracja filtrów FAP jest także ważna z ekologicznego punktu widzenia, ponieważ przywracanie funkcjonalności filtrów pozwala na ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, co przyczynia się do poprawy jakości powietrza i ochrony środowiska.
  Andrzej
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Czy ktoś czyścił dpf w samochodzie kia? Jestem ciekaw efektów.
  Adrian
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  @Przemek, to gdzieś na stronie widziałem spis, taki katalog filtrów do aut marki KIA, może akurat tam będzie.
  Przemek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak sprawdzić, czy KIA ma dpf? Bo ja nie wiem, czy u mnie to jest, bo niby nic się nie świeci żadna kontrolka, ale jakoś tak auto traci moc ostatnio.