Subpage photo

Regeneracja Katalizatorów - Fiat | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Regeneracja Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakim warsztacie jest dostępna opcja taka jak Regeneracja Katalizatorów dla samochodów z logo Fiat zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtr DPF można wyremontować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF Do zakładu filtr FAP można doręczyć osobiście lub uzgodnić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do serwisu i z powrotem do zamawiającego.

Jak przebiega realizacja usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów kierowanej do filtrów z samochodów z koncernu Fiat w naszym warsztacie regeneracji filtrów DPF i FAP?

W autoryzowanym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych pracujemy zgodnie z określonymi procedurami:
 • Najpierw odbieramy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do warsztatu osobiście bądź dzięki pomocy naszego kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są przyjmowane do firmy, gdzie wziernikowo badany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeśli kondycja filtra cząstek stałych daje szansę na skuteczny proces czyszczenia na specjalnych przyrządach, filtr cząstek stałych trafia do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Po odzyskaniu parametrów filtrów DPF i FAP DPF-y i FAP-y są ponownie poddawane testom, suszone a także razem z wydrukami odsyłane do kontrahenta.

Czy dużo muszę zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów dla samochodów osobowych z koncernu Fiat zaopatrzonych w filtry i katalizatory SCR?

Opłata za usługę czyszczenia filtrów FAP jest naprawdę niska i wynosi niewielki procent wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób dostarczyć filtry DPF i FAP samochodów osobowych z logo Fiat, aby na terenie naszej pracowni mogła zostać wykonana usługa taka jak Regeneracja Katalizatorów?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście przywieźć do warsztatu bądź umówić pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się transportem filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakiej kategorii filtry DPF da się pojazdów z logo Fiat da się poddawać usłudze Regeneracja Katalizatorów?

W zasadzie wszystkie filtry DPF i FAP można poddawać regeneracji w tym:
 • filtry DPF do aut osobowych,
 • filtry FAP do pojazdów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych do samochodów ciężarowych.

  Jakie są oznaki awarii filtrów redukcji emisji spalin, jakie częstokroć występują w pojazdach z logo Fiat oraz informują o tym, że filtr cząstek stałych kwalifikuje się do wykonania usługi, którą jest Regeneracja Katalizatorów?

  Często występujące sygnały usterki systemu redukcji emisji spalin w samochodach z logo Fiat to:
  • problemy z rozruchem,
  • spadek mocy,
  • czarny dym z wydechu,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost poboru paliwa.

  Co świadczy o tym, że należy wybrać specjalistyczny serwis, by wykonać usługę Regeneracja Katalizatorów w pojazdach z logo Fiat?

  Opłaca się wybrać naszą ofertę koncentrujące się na czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w samochodach z logo Fiat, dlatego że: Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju
  • Do zrealizowanych zleceń dołączamy dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Nasze usługi są wysokiej jakości.
  • Mamy niskie ceny.

  Trudności delikatnego układu zmniejszania emisji gazów wydechowych przydarzają się systematycznie, bowiem katalizatory SCR maszyn marki Fiat funkcjonują w wymagających warunkach i okazjonalnie Regeneracja Katalizatorów to jedyne rozwiązanie. Duża część pojazdów z silnikiem diesla, wyposażone w filtr układu redukcji emisji spalin to maszyny praktyczne, nieprzerwanie przemierzające drogi w kraju i za granicą, zatem muszą być w pełni gotowe do jazdy, więc sporadycznie trzeba zastosować Regeneracja Katalizatorów. Nierzadko podawane przyczyny rodzenia się problemów z systemem obniżania emisji spalin to: niepoprawne funkcjonowanie układu recyrkulacji spalin, a także mankamenty filtrów. Regeneracja Katalizatorów można wyszukać za skromną opłatą, zwłaszcza dla osobówek marki Fiat, jednak należy spieszyć do specjalistycznych pracowni oczyszczania katalizatorów i filtrów. Zakłady z kraju i zagranicy dostarczają doniesienia o tematyce układów redukcji emisji spalin z samochodów znanej marki Fiat, które tracą przepustowość, więc pojawia się konieczność by wspomniane filtry cząstek stałych DPF oczyszczać. Filtry cząstek stałych w dieslach marki Fiat z czasem zapychają się, a więc nie mogą dalej funkcjonować bez regeneracji, a to gwarantują kompetentne warsztaty regeneracji filtrów FAP.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Fiat.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer