Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja Katalizatorów dla Hyundai

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Hyundai

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Regeneracja Katalizatorów dla samochodów osobowych i ciężarowych marki Hyundai, uznaje się za korzystny wariant pomocy proponowany przez nowoczesne zakłady, zarejestrowane na naszej witrynie www, zajmujące się przywracaniem funkcjonalności układów redukcji emisji spalin. Regeneracja Katalizatorów można wyszukać za niską opłatą, głównie dla aut osobowych znanej marki Hyundai, jednakże należy podążać do kwalifikowanych serwisów regeneracji katalizatorów i filtrów. Mnóstwo samochodów osobowych z turbodoładowaniem, czyli także z katalizatorem SCR to samochody użytkowe, codziennie pokonujące setki, jeśli nie tysiące kilometrów, słowem są zobowiązane by być stuprocentowo pozbawione ryzyka awarii, przez co z rzadka należy zastosować Regeneracja Katalizatorów. Filtry układu redukcji emisji spalin - to dzięki nim jest możliwe, by dzisiaj zmniejszać wydzielanie tlenków azotu i cząstek stałych, szczególnie dla osobówek z symbolem Hyundai, jak również zadbać o środowisko. Działanie systemu zmniejszania emisji spalin w samochodach sygnowanych marką Hyundai jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, gdyż filtry FAP przechwytują cząstki sadzy, zaś katalizatory stopują rakotwórcze tlenki azotu. Pojazdy użytkowe znanej firmy Hyundai, to w znacznej części nieprzeciętnie trafione twory, lecz utrudnienia związane z FAP-ami to domena każdego z aut z turbodoładowaną jednostką, nie tylko korporacji Hyundai.

W którym serwisie możliwa jest usługa typu Regeneracja Katalizatorów dla samochodów osobowych z koncernu Hyundai zasilanych silnikiem wysokoprężnym?

Filtry DPF i FAP można wyczyścić w zakładzie zajmującym się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtr DPF można doręczyć osobiście lub zamówić usługę kurierską, która obejmuje transport filtrów cząstek stałych i katalizatorów do pracowni oraz z powrotem do klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów kierowanej do filtrów z aut wyprodukowanych przez koncern Hyundai w profesjonalnym warsztacie czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów pracujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku przyjmujemy od klientów filtry cząstek stałych i katalizatory przytransportowane do warsztatu bezpośrednio lub dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry cząstek stałych są kierowane do warsztatu, gdzie wziernikowo sprawdzany jest stopień uszkodzenia.
 • Jeśli kondycja filtra lub katalizatora wskazuje na konieczność regeneracji na specjalistycznych maszynach, część jest montowany do przyrządu służącego do oczyszczania.
 • Po zregenerowaniu właściwości filtrów DPF i FAP DPF-y i FAP-y są ponownie poddawane sprawdzeniu, osuszane i wraz z dokumentacją wysyłane do kontrahenta.

Ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów dla osobówek z logo Hyundai zaopatrzonych w filtr DPF?

Cena czyszczenia filtrów cząstek stałych jest naprawdę opłacalna i stanowi niewielki procent kosztu filtra ze sklepu.

Jak przywieźć filtr cząstek stałych pojazdów wyprodukowanych przez koncern Hyundai, aby w specjalistycznej pracowni mogła zostać wykonana usługa typu Regeneracja Katalizatorów?

Udostępniamy naszym klientom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtr FAP można samemu przywieźć do serwisu bądź umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów FAP w obie strony.

Które filtry DPF i FAP da się samochodów z koncernu Hyundai można poddawać realizacji usługi typu Regeneracja Katalizatorów?

Zasadniczo każdego rodzaju filtry DPF i FAP mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do aut osobowych,
 • filtry DPF i FAP do samochodów dostawczych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do ciągników siodłowych.

  Jakie można wymienić objawy awarii systemu redukcji emisji spalin, jakie najczęściej występują w pojazdach z koncernu Hyundai i wskazują na to, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, jaką jest Regeneracja Katalizatorów?

  Charakterystyczne oznaki awarii filtrów redukcji emisji spalin w autach z koncernu Hyundai to:
  • brak możliwości odpalenia auta,
  • spadek osiągów,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Czemu opłaca się wybrać specjalistyczny warsztat, aby przeprowadzić usługę Regeneracja Katalizatorów w pojazdach produkcji Hyundai?

  Warto wykorzystać naszą ofertę koncentrujące się wokół czyszczenia filtrów cząstek stałych w autach marki Hyundai, dlatego że: Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe.
  • Mamy 100% skuteczności.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Hyundai

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Robert
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja katalizatorów w samochodzie Hyundai to proces, który ma pomóc w przywróceniu utraconych właściwości oraz parametrów niezbędnych do ich pracy. Czyszczenie katalizatorów może być wykonane za pomocą różnych metod, takich jak mechaniczne czyszczenie, chemiczne rozpuszczanie zanieczyszczeń lub za pomocą specjalnego sprzętu. Ważne jest, aby proces regeneracji katalizatora został przeprowadzony przez specjalistę z odpowiednim doświadczeniem, ponieważ nieprawidłowo przeprowadzona regeneracja może uszkodzić katalizator lub spowodować utratę jego skuteczności.
  Piotrek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze, że w hyundai nie zdecydowałem się na usunięcie filtra dpf. Przeglądu rocznego bym już nie dostał.
  Kazimierz
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Jak skuteczne czyszczenie dpf to tylko u was. Polecam, byłem, robiłem i jestem bardzo zadowolony.
  Maciek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Mam problem z filtrem dpf w hyundaiu, ale jak tak patrzę na waszą stronę, to chyba najlepiej ten filtr oddać do was i będzie po problemie.