Regeneracja Katalizatorów - Płock | Czyszczenie DPF

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Płocku | Regeneracja Katalizatorów

Oceń:

Obecność katalizatora samochodowego w aucie jest kluczowa w zachowaniu uwalniania cząstek stałych w akceptowalnej zawartości. Odnowienie fabrycznej efektywności możliwe do osiągnięcia jest wyłącznie w sytuacji wdrożenia najnowocześniejszej operacji regeneracji wodno-chemicznej, wypalanie popiołu, niestety, nie działa. Filtry DPF zatykają się, z przyczyny pracy, którą się zajmują, więc co pewien czas pożądane jest płukanie filtrów i katalizatorów. Przyczyn psucia się katalizatorów jest całkiem dużo, doskonałym przykładem jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Fantastyczną metodą na odzyskiwanie potencjału Filtra cząstek stałych DPF jest czyszczenie filtrów FAP.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer