Subpage photo

Regeneracja Katalizatorów - Subaru | Regeneracja DPF, FAP, SCR i czyszczenie katalizatorów

Czyszczenie filtrów cząstek stałych FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w mieście | Regeneracja Katalizatorów

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W jakim warsztacie jest dostępna opcja typu Regeneracja Katalizatorów dla osobówek z koncernu Subaru zasilanych wysokoprężną jednostką napędową?

Filtr DPF można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów cząstek stałych Do zakładu filtry cząstek stałych można przywieźć bezpośrednio lub ustalić usługę firmy kurierskiej, która obejmuje transport filtrów DPF i FAP do pracowni oraz z powrotem do domu klienta.

Jak przebiega realizacja usługi typu Regeneracja Katalizatorów kierowanej do filtrów DPF i FAP z samochodów z logo Subaru w profesjonalnym zakładzie oczyszczania filtrów cząstek stałych i katalizatorów?

W naszym serwisie oczyszczania filtrów DPF i FAP postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na początku odbieramy od zleceniodawców filtry DPF i FAP dostarczone do serwisu bezpośrednio albo dzięki zamówieniu usługi pracownika firmy kurierskiej.
 • Filtry FAP są kierowane do pracowni regeneracji, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • Jeżeli stan filtra DPF kwalifikuje go do czyszczenia na wysokiej klasy urządzeniach, filtr jest montowany do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Po przywróceniu funkcjonalności filtrów DPF i FAP elementy są jeszcze raz testowane, osuszane a także razem z dokumentacją odsyłane do klienta.

Ile należy zapłacić za realizację usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów dla osobówek marki Subaru zaopatrzonych w filtr FAP?

Cena naprawy filtrów FAP jest naprawdę opłacalna i wynosi ułamek wartości filtra ze sklepu.

W jaki sposób przywieźć filtry DPF i FAP samochodów wyprodukowanych przez koncern Subaru, aby w autoryzowanej pracowni mogła zostać przeprowadzona usługa taka jak Regeneracja Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom zastosowanie jednej z dwóch możliwości: filtry i katalizatory SCR można samemu doręczyć do serwisu albo zamówić kuriera, który zajmie się transportem filtrów do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakie filtry DPF da się osobówek z koncernu Subaru można poddawać usłudze Regeneracja Katalizatorów?

Zasadniczo wszystkie filtry cząstek stałych mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
 • filtry i katalizatory SCR do pojazdów osobowych,
 • filtry cząstek stałych i katalizatory do pojazdów użytkowych,
 • filtry FAP do aut ciężarowych.

  Jakie są oznaki niewłaściwego działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów, jakie często ujawniają się w autach produkcji Subaru i wskazują na to, że filtr DPF powinien zostać przeznaczony do wykonania usługi, jaką jest Regeneracja Katalizatorów?

  Klasyczne objawy niesprawności filtrów DPF i FAP w samochodach z logo Subaru to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • dymienie,
  • nierówna praca silnika,
  • wzrost zużycia paliwa.

  Co świadczy o tym, że opłaca się postawić na specjalistyczny pracownię, aby wykonać usługę Regeneracja Katalizatorów w pojazdach z logo Subaru?

  Warto wykorzystać nasze usługi w zakresie przywracania funkcjonalności filtrów DPF w autach z logo Subaru, bo: Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju
  • Do wykonanych zleceń dołączamy pełną dokumentację.
  • Na wszystkie zregenerowane elementy udzielamy dwuletniej gwarancji.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Wraz z wdrożeniem normy EURO 4, ograniczającej akceptowaną zawartość wyprodukowywanych cząstek stałych przez samochody, pojazdy z logo Subaru zostały zobowiązane, by użyć w konstrukcji suchy, bądź mokry filtr cząstek stałych. Zrekonstruowanie możliwości systemu zmniejszania emisji spalin w pojazdach z symbolem Subaru, to sposobność, jaką dają specjalistyczne serwisy przywracania sprawności filtrów cząstek stałych, z której warto skorzystać. Regeneracja Katalizatorów dla diesli ze stajni Subaru to replika twórcy samochodów, na problemy ochrony ekosystemu, jak również instrukcji normy poziomu zanieczyszczenia EURO 4. Najczęściej wyszczególniane podłoża występowania defektów z elementami systemu redukcji emisji spalin to: niewłaściwa praca jednostki napędowej, jak również defekty wtryskiwaczy. Laboratoria z całego kraju wysyłają doniesienia na temat układów redukcji emisji spalin z samochodów korporacji Subaru, jakie ulegają zatkaniu, toteż pojawia się potrzeba by przytoczone wcześniej filtry cząstek stałych DPF/FAP regenerować. Zadanie mechanizmu ograniczenia wydzielania spalin w osobówkach sygnowanych marką Subaru jest nie do przecenienia dla czystości środowiska, gdyż filtry DPF/FAP przechwytują zanieczyszczenia zbudowane na węglu, a katalizatory SCR zatrzymują tlenki azotu.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora dla marki Subaru.

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
  Call icon
  Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
  Call icon

  Zadzwoń do nas

  +48 725 803 803
  lub

  Zostaw nam swój numer

  Tel loader
  Wpisz poprawny numer