Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja Katalizatorów dla Volvo

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Volvo

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2
Zakłócenia funkcjonalności kruchego aparatu pomniejszania emisji gazów wydechowych zdarzają się nierzadko, ponieważ katalizatory pojazdów firmy Volvo działają w problematycznych warunkach i incydentalnie Regeneracja Katalizatorów to potrzeba, której nie sposób odmówić. Wielokrotnie wyliczane źródła występowania nieprawidłowości z elementami układu zmniejszania emisji spalin to: nieadekwatna praca układu doładowania, jak również usterki pomp. Regeneracja Katalizatorów w dieslach z logo Volvo, to idealny sposób na zdobycie wydzielania zadymienia na stosownym poziomie, a ponadto zdobycie wytycznych normy EURO 6. Wiele samochodów z silnikiem o zapłonie samoczynnym, czyli także z katalizatorem to pojazdy firmowe, każdego dnia przejeżdżające drogi w kraju i za granicą, dlatego muszą być całkowicie niezawodne, przez co co jakiś czas powinno się wykorzystać Regeneracja Katalizatorów. Na ten moment filtry układu redukcji emisji spalin są wprowadzone seryjnie w większości aut osobowych z motorem samozapłonowym, jako że bez filtrów DPF auta nie odebrałyby dopuszczenia do użytkowania na drodze publicznej. Laboratoria z terenu całej Polski przekazują sygnały w związku z sytuacją filtrów cząstek stałych z aut osobowych z symbolem Volvo, które zapychają się, więc trzeba rzeczone filtry cząstek stałych regenerować.

W jakim serwisie jest dostępna opcja taka jak Regeneracja Katalizatorów dla aut produkcji Volvo zasilanych silnikiem wysokoprężnym Diesla?

Filtry i katalizatory SCR można wyczyścić w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie filtrów cząstek stałych i katalizatorów Do pracowni filtr cząstek stałych można przywieźć osobiście lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów FAP do warsztatu i z powrotem na adres klienta.

W jaki sposób odbywa się realizacja usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów kierowanej do filtrów DPF i FAP z osobówek marki Volvo w specjalistycznym serwisie regeneracji filtrów DPF i FAP?

W naszym warsztacie czyszczenia filtrów postępujemy zgodnie z określonymi etapami:
 • Na wstępie odbieramy od klientów filtry i katalizatory SCR przytransportowane do warsztatu bezpośrednio lub dzięki zamówieniu usługi kuriera.
 • Filtry DPF i FAP trafiają do warsztatu, gdzie z zastosowaniem specjalnej aparatury diagnostycznej weryfikowany jest stan filtra.
 • Gdy kondycja filtra DPF kwalifikuje go do regeneracji na wyznaczonych do tego przyrządach, filtr cząstek stałych jest montowany do maszyny służącej do regeneracji wodnej.
 • Po odzyskaniu prawidłowego działania filtrów FAP DPF-y i FAP-y są jeszcze raz poddawane weryfikacji, suszone ciepłym powietrzem a także wraz z wydrukami wysyłane do zamawiającego.

Czy dużo trzeba zapłacić za przeprowadzenie usługi takiej jak Regeneracja Katalizatorów dla pojazdów z koncernu Volvo zaopatrzonych w filtry cząstek stałych?

Opłata za usługę regeneracji filtrów cząstek stałych jest naprawdę niska i stanowi niewielki procent wartości filtra ze sklepu.

Jak najlepiej dostarczyć filtr cząstek stałych osobówek z logo Volvo, by w specjalistycznej pracowni mogła zostać zrealizowana usługa typu Regeneracja Katalizatorów?

Udostępniamy naszym zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtry cząstek stałych można osobiście doręczyć do pracowni lub umówić jednego z naszych kurierów, który zajmie się przewozem filtrów DPF do serwisu i z powrotem do klienta.

Jakiego rodzaju filtry DPF da się samochodów z logo Volvo da się poddawać realizacji usługi typu Regeneracja Katalizatorów?

W praktyce każdego rodzaju filtry i katalizatory SCR można poddawać oczyszczaniu w tym:
 • filtry DPF i FAP do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do aut dostawczych,
 • filtry DPF do samochodów ciężarowych.

  Czym charakteryzują się objawy awarii układu redukcji emisji spalin, które częstokroć występują w autach produkcji Volvo oraz informują o tym, że filtr FAP powinien zostać przeznaczony do przeprowadzenia usługi, jaką jest Regeneracja Katalizatorów?

  Często występujące symptomy awarii filtrów cząstek stałych w autach z logo Volvo to:
  • niemożność rozruchu silnika,
  • wyraźnie słabsza moc,
  • zwiększone dymienie,
  • falowanie obrotów silnika,
  • większe zużycie paliwa.

  Dlaczego warto postawić na profesjonalny warsztat, aby wykonać usługę Regeneracja Katalizatorów w pojazdach marki Volvo?

  Warto wykorzystać nasze usługi dotyczące oczyszczania filtrów DPF w pojazdach produkcji Volvo, bo: Zlecenia wykonujemy w najnowocześniejszej i największej pracowni w kraju
  • Każde zrealizowane w naszych pracowniach zlecenie ma pełną dokumentację.
  • Udzielamy gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, jak na nowe części.
  • Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w całym kraju.
  • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

  Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Volvo

  Cena i koszt (netto)
  Naprawa katalizatora SCR filtra DPF do samochodów ciężarowych 1490 PLN
  * metoda prawnie zabroniona
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

  Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
  Co o tym myślisz?

  Komentarze

  Janusz
  star star star star star
  Wystawiono Rok temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Regeneracja katalizatorów w samochodach Volvo polega na usunięciu zanieczyszczeń, które zaburzają prawidłowe funkcjonowanie katalizatora i utrudniają jego działanie. Proces ten może być wykonywany przy użyciu różnych metod, takich jak czyszczenie mechaniczne lub chemiczne. Celem regeneracji jest przywrócenie katalizatora do stanu, w którym będzie w stanie skutecznie redukować emisję szkodliwych substancji. Zalecane jest, aby proces ten został wykonany przez wykwalifikowanego technika, który będzie w stanie dokładnie ocenić stan katalizatora i wybrać odpowiednią metodę regeneracji.
  Paweł
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 4 lata temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Dobrze, że nie trzeba wydawać fortuny i mogę zregenerować katalizator w volvo.
  Jacek
  star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
  Wystawiono 5 lat temu
  Czy ten komentarz był pomocny?
  Chciałem skorzystać z usługi regeneracji, ale wkład katalizatora Volvo FH był uszkodzony i zmuszony byłem zakupić nowy filtr dpf.