Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Rejowiec Fabryczny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rejowcu Fabrycznemu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Rejowiec Fabryczny – miasto z terenu powiatu chełmskiego, województwa lubelskiego, mieszka tu 4600 mieszkańców. Położone w odległości 50 km od Lublina i 20 km od Chełma. Przez Rejowiec Fabryczny przebiega droga wojewódzka numer 839 (Cyców – Siedliszcze – Marynin – Pawłów – Rejowiec).

Jest wraz z Chełmem jedynym miastem w powiecie. Prawa miejskie Rejowiec Fabryczny otrzymał w 1962 roku, jednak jego początki datowane są na XIII wiek.

Pierwotny charakter miasta był nastawiony na przemysł i rolnictwo, obecnie gospodarka miasta jest silnie związana z cementownią – największym zakładem pracy.

W ostatnich latach odnotowano duży wzrost rejestracji jednoosobowych działalności gospodarczych głównie z branży motoryzacyjnej. Do najczęściej wybieranych usług w Rejowcu Fabrycznym należą czyszczenie filtra cząstek stałych, regeneracja filtra FAP oraz płukanie filtra DPF, tylko dzięki profesjonalnie przeprowadzonym procesom w dedykowanej maszynie możliwe jest odzyskanie pełnej sprawności filtra i katalizatora. Od momentu wprowadzenia zakazu usuwania tych dwóch elementów z układu wydechowego naszych samochodów procesy takie jak regeneracja, czyszczenie, płukanie czy wypalanie stały się dobrą alternatywą dla kierowców diesli. Cennik usług dla miasta Rejowiec Fabryczny poznasz w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rejowcu Fabrycznemu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rejowcu Fabrycznemu 320
Regeneracja filtra FAP w Rejowcu Fabrycznemu 320
Mycie katalizatora w Rejowcu Fabrycznemu 320
Płukanie katalizatora SCR w Rejowcu Fabrycznemu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rejowcu Fabrycznemu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rejowcu Fabrycznemu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Rejowcu Fabrycznemu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Rejowcu Fabrycznemu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rejowcu Fabrycznemu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rejowcu Fabrycznemu i wygodnie wyślij filtr DPF z Rejowca Fabrycznego do regeneracji i czyszczenia

Z Rejowca Fabrycznego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rejowiec Fabryczny Morawinek Cementowa RFA01D 51.117531/23.245899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer