Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Renault, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Renault w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Krakowie wystąpiła opcja mycia filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Renault z powodu obecności warsztatu samochodowego z Krakowa. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy warsztat z Krakowa. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w nieprzeciętnie trudnym środowisku, to jest w samochodowym wydechu, przez co po czasie dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Duża część samochodów w Krakowie to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające filtr i katalizator, który musi się oddawać do mycia. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Krakowie zlokalizować można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą FAP do aut osobowych i ciężarowych Renault. Kraków należy do miast, jakie mają problem w związku, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu producent Renault dąży aby, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Osiągnięcie osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę EURO, domaga się funkcjonującego FAP-a. Słynnej marce Renault nie udało się zachowanie wymaganych do spełnienia osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Zlokalizuj swój warsztat, który naprawia samochody marki Renault w Krakowie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Ponieważ Renault, podobnie jak inne auta domaga się do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Krakowie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator.

Oczyszczony filtr DPF marki Renault, w warsztacie, w Krakowie.
Renault - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Naprawiany filtr cząstek stałych GPF marki Renault, w warsztatowym laboratorium, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Renault w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Renault w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP Renault w Krakowie 398
Mycie katalizatora Renault w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR Renault w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych Renault w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Renault w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Renault, usuwanie katalizatora SCR Renault w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Renault w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Renault w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer