Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Roewe, Miedziana Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Roewe w Miedzianej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Roewe z silnikiem napędzanym dieslem, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc czyszczenie katalizatorów w pracowni pod Miedzianą Górą. Roewe to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z bolączkami z filtrami DPF. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Miedzianą Górą odnaleźć można pracownie, trudniące się regeneracją DPF do pojazdów Roewe. Zazwyczaj wadą, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Roewe, szczególnie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator SCR. Miedziana Góra jest jednym z centrów, jakie mają problem mający związek, z dużą ilością cząstek stałych w atmosferze, czemu słynny producent Roewe dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w nadzwyczaj obciążonym środowisku, czyli za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Niemało pojazdów osobowych w Miedzianej Górze to samochody z silnikiem dCi wyposażone w filtr cząstek stałych, który potrzebuje odnawiania elementów. Najczęściej w przypadku podłożem zatkanego filtra cząstek stałych FAP/DPF, znanej marki Roewe, zdarza się inne wybrakowanie, np. Niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Cennik mycia katalizatorów z Roewe dla Miedzianej Góry umieściliśmy w dolnej części strony, istnieje możliwość by odszukać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji FAP. Zlokalizuj swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Roewe w Miedzianej Górze, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Roewe w Miedzianej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Roewe w Miedzianej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Roewe w Miedzianej Górze 320
Mycie katalizatora Roewe w Miedzianej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Roewe w Miedzianej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Roewe w Miedzianej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Roewe w Miedzianej Górze 1490
Wycinanie katalizatora Roewe, usuwanie katalizatora Roewe w Miedzianej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Roewe w Miedzianej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Roewe w Miedzianej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer