Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Rogoźno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rogoźnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Rogoźno – miasto położone na Pojezierzu Wielkopolskim w województwie wielkopolskim, w powiecie obornickim. Mieszka tu 11 345 mieszkańców.

Przez miasto biegną droga krajowa nr 11 (Kołobrzeg – Koszalin – BoboliceSzczecinekPiłaChodzieżOborniki – Poznań – KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry – Bytom) oraz droga wojewódzka nr 241 (TucholaSępólno KrajeńskieWięcborkNakło nad NoteciąWągrowiec – Rogoźno).

Nazwa miasta pochodzi od rośliny szuwarowej – pałki, jej ludowa nazwa brzmiała rogoźa. Pierwsze informacje o wsi pochodzą z 1192 roku, prawa miejskie natomiast zostały jej nadane w 1280 roku.

Włodarze Rogoźna bardzo dbają o czyste i niezanieczyszczone miasto, starając się wprowadzać nowatorskie rozwiązania. Wiele polskich miast zmaga się od wielu lat z poważnym problemem, jakim jest smog. Główną przyczyną jego powstawania jest kiepska jakość opału, ale również transport, a zwłaszcza samochody z silnikiem diesla. Poprawie jakości dymu spalinowego oraz znacznemu ograniczeniu szkodliwej emisji ma służyć filtr cząstek stałych, który od 10 już lat znajduje się w układzie wydechowym samochodów. W najbliższych latach do zadań policji należało będzie sprawdzenie, podczas zwykłej kontroli drogowej, poziomu emisji spalin wydobywających się z naszego samochodu. Takie metody stosowane są już w zachodnich miastach, poruszanie się tam autem niespełniającym określonych europejskich norm powoduje ukaranie mandatem rzędu nawet kilku tysięcy euro. Cennik usług dedykowanych filtrom DPF/FAP z warsztatu w Rogoźnie podany będzie w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rogoźnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rogoźnie 320
Regeneracja filtra FAP w Rogoźnie 320
Mycie katalizatora w Rogoźnie 320
Płukanie katalizatora SCR w Rogoźnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rogoźnie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rogoźnie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Rogoźnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rogoźnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rogoźnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rogoźnie i wygodnie wyślij filtr DPF z Rogoźna do regeneracji i czyszczenia

Z Rogoźna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogoźno Rogoźno-Wójtostwo Wojska Polskiego POP-ROG1 52.750359/16.977310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer