Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ruciane-Nida

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rucianym-Nidzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Ruciane-Nida – miasto z terenu powiatu piskiego, województwa warmińsko-mazurskiego, położone na Pojezierzu Mazurskim. Mieszka tu 4766 mieszkańców.

Początek osadnictwa we wsiach Ruciane i Nida notowany jest na XVII wiek, Nida została założona w 1699 roku, swoją nazwę zawdzięcza położeniu nad rzeką Nidką, natomiast tereny Rucianego to dawna osada leśna. Tuż po II wojnie światowej rozpoczęto tu budowę Zakładu Płyt Pilśniowych i Wiórowych, dzięki któremu nastąpił wzrost liczby ludności i szybki rozwój miasta. Przyczyniło się to również do połączenia obu wsi i utworzenia miasta, prawa miejskie zostały nadane w 1966 roku.

Przez miasto biegną drogi: krajowa nr 58 Olsztynek – Zgniłocha – Jedwabno – Szczytno – Babięta – Ruciane-Nida – PiszBiała PiskaSzczuczyn oraz wojewódzka nr 610 Piecki – Ruciane Nida.

Wśród popularnych branż wyróżnia się motoryzacyjna, w mieście funkcjonuje kilka stacji benzynowych, serwisów samochodowych i małych prywatnych warsztatów samochodowych. To właśnie te lokalne warsztaty przyciągają do miasta wielu kierowców, którzy zachęceni atrakcyjną ceną korzystają z usług warsztatu. Płukanie filtra cząstek stałych, wypalanie DPF-a czy regeneracja katalizatora to jedne z najczęściej wybieranych usług dla samochodów z silnikiem diesla. Cennik usług dla miasta Ruciane-Nida podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rucianym-Nidzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rucianym-Nidzie 320
Regeneracja filtra FAP w Rucianym-Nidzie 320
Mycie katalizatora w Rucianym-Nidzie 320
Płukanie katalizatora SCR w Rucianym-Nidzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rucianym-Nidzie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rucianym-Nidzie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Rucianym-Nidzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rucianym-Nidzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rucianym-Nidzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rucianym-Nidzie i wygodnie wyślij filtr DPF z Rucianego-Nidy do regeneracji i czyszczenia

Z Rucianego-Nidy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ruciane-Nida Nida Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego RND01G 53.639648/21.534010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer