Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Rudnik nad Sanem

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rudniku nad Sanem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.60

Rudnik nad Sanem – miasto z terenu województwa podkarpackiego, powiatu niżańskiego, położone przy ujściu rzeki Rudnej do Sanu. Mieszka tu 6811 mieszkańców.

Miasto jest lokalnym ośrodkiem usługowym z dobrze rozwiniętym przemysłem drewnianym, chemicznym oraz konstrukcji stalowych. Jest również centrum wikliniarstwa w Polsce, znajduje się tu Centrum Wikliniarstwa w którym poznać można całą historię miasta i wikliniarstwa.

Prawa miejskie miasto otrzymało w 1552 roku, znajdowały się wtedy w mieście dwa młyny, karczma oraz spichlerz. Ludność miasta zajmowała się głównie rolnictwem, koszykarstwem, drobnym handlem i rzemiosłem. Największy wpływ na rozwój miasta miała budowa linii kolejowej w 1900 roku.

Wzdłuż miasta biegnie droga krajowa nr 77 (Lipnik – SandomierzStalowa WolaLeżajsk – Tryńcza – JarosławRadymnoPrzemyśl), dzięki niej do miasta dociera wielu kierowców z sąsiednich miejscowości, którzy w poszukiwaniu specjalistycznych usług trafiają do nowoczesnej pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Usługi takie jak mycie DPF-ów, naprawa filtrów FAP czy oczyszczanie katalizatora to najczęściej wybierane usługi w serwisie, dzięki którym możliwe jest odzyskanie pełnej sprawności elementu. Cennik usług dla miasta Rudnik nad Sanem podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rudniku nad Sanem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rudniku nad Sanem 320
Regeneracja filtra FAP w Rudniku nad Sanem 320
Mycie katalizatora w Rudniku nad Sanem 320
Płukanie katalizatora SCR w Rudniku nad Sanem 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rudniku nad Sanem 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rudniku nad Sanem 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Rudniku nad Sanem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rudniku nad Sanem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rudniku nad Sanem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rudniku nad Sanem i wygodnie wyślij filtr DPF z Rudnika nad Sanem do regeneracji i czyszczenia

Z Rudnika nad Sanem filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rudnik nad Sanem Rynek Sandomierska RDK01G 50.443741/22.246889 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer