Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Lubelskie, powiat rycki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Powiat rycki znajduje się w województwie lubelskim, został utworzony, jak większość powiatów, w ramach reformy administracyjnej, w roku 1999. Powiat rycki jest najdalej na zachód wysunięty powiat województwa lubelskiego. Liczba mieszkańców powiatu ryckiego wynosi około 57 tysięcy osób, jego powierzchnia to 615 kilometrów kwadratowych, a jego siedzibą jest miasto Ryki.

Powiat rycki sąsiaduje z:

W powiecie ryckim przecinają się dwie drogi: droga krajowa numer 17 (Warszawa – Zakręt – GarwolinRyki – Kurów – PiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski – Hrebenne) oraz droga krajowa numer 48 (Tomaszów Mazowiecki – Inowłódz – Klwów – Potworów – Białobrzegi – Głowaczów – Kozienice – Nowe Słowiki – Sieciechów – Opactwo – Dęblin – Moszczanka – Kock). Na ich skrzyżowaniu znajduje się autoryzowany serwis samochodowy. Większość samochodów, jakie przyjeżdżają do serwisu, korzystają z usług naprawy katalizatorów samochodowych, a także filtrów cząstek stałych. Regeneracja filtra FAP, czyszczenie katalizatora SCR, wypalanie FAP to jedne z najpopularniejszych usług. Najniższe ceny dla powiatu ryckiego, zamieściliśmy w cenniku poniżej.

Powiat rycki od województwa mazowieckiego oddziela Wisła. Znajduje się tutaj również Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie, Twierdza Dęblin, rezerwat przyrody Piskory, Pałac Jabłonowskich, Aleje Gwiazd Lotnictwa i Zasłużonych Dla Miasta Dęblin, cmentarz żydowski w Rykach oraz Pomnik Bohaterskim Lotnikom Dęblińskiej Szkoły Orląt.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat rycki

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat rycki 398
Regeneracja filtra FAP powiat rycki 398
Mycie katalizatora powiat rycki 398
Płukanie katalizatora SCR powiat rycki 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat rycki 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat rycki 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych powiat rycki 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora powiat rycki 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat rycki)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer