Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ryn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Ryn to położone w powiecie giżyckim, w województwie warmińsko-mazurskim miasto, którego szukać należy w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Polskich, nad Jeziorem Ryńskim i nad Jeziorem Ołów. Pierwsze informacje na temat Ryna pochodzą z kroniki z 1377 roku, jednak badania archeologiczne świadczą o tym, że data powstania zamku, która miałaby się zbiegać z datą wystawienia dokumentu, może być nawet o 100 lat starsza, dlatego też można ze sporą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że Ryn powstał przed 1277 rokiem. Prawa miejskie nadano Rynowi w 1723 roku. Obecnie liczba ludności Ryna nie przekracza 2900 mieszkańców. Z zabytków, jakie można znaleźć na terenie Ryna, warte wspomnienia są w zasadzie wszystkie, a mianowicie pokrzyżacki zamek, wiatrak holenderskiego typu, wieża ciśnień, kaplica, stary młyn oraz podziemny kanał łączący jeziora: Ołów i Ryńskie.

Zwłaszcza ten kanał wart jest uwagi, ponieważ innowacyjna i bardzo zaawansowana (jak na tamte czasy) konstrukcja pozwalała wykorzystać energię potencjalną zamkniętą w wodzie jeziora Ołów. Woda z Ołowiu płynąc kanałem, wykorzystywała spadek 8 metrów do napędzania młyna. Przez Ryn biegną dwie bardzo ważne drogi, a konkretnie droga wojewódzka numer 642 (Sterławki Wielkie – Ryn – Pszczółki) oraz droga krajowa numer 59 (GiżyckoRynMrągowo – Nawiady – Rozogi). Warto także nadmienić, że Ryn to nie tylko miejscowość wypoczynkowa, ale również lokalne centrum usługowe, a wśród świadczonych w Rynie usług warto wymienić specjalistyczne usługi czyszczenia i regeneracji filtrów cząstek stałych. Poniżej zebraliśmy z Ryna najniższe ceny za usługi naprawy i oczyszczania DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rynie 320
Regeneracja filtra FAP w Rynie 320
Mycie katalizatora w Rynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Rynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rynie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Rynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Rynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Ryna do regeneracji i czyszczenia

Z Ryna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ryn Ryn Mały Albina Nowickiego RYN01G 53.939739/21.543560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer