Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Saleen, Miłomłyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Saleen w Miłomłynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy zmienia się w standardowe rozwiązanie w samochodach osobowych Saleen z silnikiem na ropę, aczkolwiek element ten dotykają usterki, czemu podołać może mycie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Miłomłynem. Dobranie profesjonalnego warsztatu w Miłomłynie specjalizującego się w pojazdach Saleen może być niełatwe, a także jest pracochłonne. Filtry FAP chodzą w niewiarygodnie trudnym środowisku pracy, a więc w samochodowym wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Znanej marce Saleen nie byłoby możliwe wytwarzanie spodziewanych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Żeby ustrzec się od trudności z pracą pojazdu Saleen, należy czasem wyczyścić katalizator SCR, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Miłomłyna. Auta wytwórcy Saleen cechują się wyjątkowymi aparaturami w sferze zmniejszenia produkcji gazów wydechowych. Miłomłyn należy do miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużą zawartością procentową szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu Miłomłyna, czemu znany producent Saleen usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Zazwyczaj źródłem zapchanego DPF-a, znanej firmy Saleen, trafia się inne uszkodzenie, za przykład może posłużyć: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Wybierz swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Saleen w Miłomłynie, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony. Usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych czy regeneracja DPF FAP dla pojazdów marki Saleen, można odszukać na stronie, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w Miłomłynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Saleen w Miłomłynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Saleen w Miłomłynie 320
Regeneracja filtra FAP Saleen w Miłomłynie 320
Mycie katalizatora Saleen w Miłomłynie 320
Płukanie katalizatora SCR Saleen w Miłomłynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Saleen w Miłomłynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Saleen w Miłomłynie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Saleen, usuwanie katalizatora SCR Saleen w Miłomłynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Saleen w Miłomłynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Saleen w Miłomłynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer