Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Saleen, Pelplin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Saleen w Pelplinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Saleen z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż element ten zużywa się, co rozwiązać może czyszczenie FAP w pracowni warsztatu pod Pelplinem. DPF-y operują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Główną wadą, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle spod znaku Saleen, przede wszystkim, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest brudny katalizator. Pelplin jest jednym z centrów, jakie mają problem mający związek, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Saleen stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Filtry DPF złożone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, polecamy firmę pod Pelplinem. Najczęściej powodem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, znanej firmy Saleen, bywa inny mankament, np. Niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Osiągnięcie górnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 4, wymaga sprawnego katalizatora SCR. Saleen to diesle, które są uznane w całym kraju, mimo to walczą z problemami z filtrami cząstek stałych. Ze względu fakt, że Saleen, zupełnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy sprawnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy w Pelplinie wziąć pod lupę filtr i katalizator. Tabela z cenami naprawy filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Saleen dla Pelplina zamieszczono niżej, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tym cenniku, ceny za świadczone usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Saleen w Pelplinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Saleen w Pelplinie 320
Regeneracja filtra FAP Saleen w Pelplinie 320
Mycie katalizatora Saleen w Pelplinie 320
Płukanie katalizatora SCR Saleen w Pelplinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Saleen w Pelplinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Saleen w Pelplinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Saleen, usuwanie filtra cząstek stałych Saleen w Pelplinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Saleen w Pelplinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Saleen w Pelplinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pelplinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Saleen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Saleen w Pelplinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pelplin Maciejewo Sambora POP-PEL3 53.928841/18.697220 Wyszukaj
Pelplin Osiedle 700-lecia Szkolna PEL981 53.927689/18.703739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer