Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Saleen, Przedbórz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Saleen w Przedborzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w autach Saleen z silnikiem diesla, jednak komponent ten psuje się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Przedborzem. Przedbórz należy do centrów, które dotyka kłopot w związku, z dużym odsetkiem tlenków azotu NOx w powietrzu, czemu słynny producent Saleen dąży aby, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Żeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów podczas prowadzenia pojazdu Saleen, trzeba czasami przedmuchać katalizator samochodowy, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Przedborza. Dobór specjalistycznego warsztatu mechaniki w Przedborzu przodującego w samochodach Saleen może być niełatwe, oraz jest żmudne. Standardowo przyczyną usterki filtra cząstek stałych FAP, marki Saleen, trafia się inne uszkodzenie, na przykład: zepsuty wtryskiwacz. Katalizatory składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem współpracę z Przedborzem. Generowanie maksymalnych pułapów produkcji gazów spalinowych, zgodnych z normą emisji spalin EURO 5, potrzebuje sprawnego filtra cząstek stałych DPF. Standardową usterką, z którą borykają się osobówki spod skrzydeł Saleen, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny filtr DPF. Zlokalizuj swój zakład, który zajmuje się Saleen w Przedborzu, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Usługi takie jak czyszczenie DPF lub regeneracja DPF FAP dla aut producenta Saleen, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie w Przedborzu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Saleen w Przedborzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Saleen w Przedborzu 320
Regeneracja filtra FAP Saleen w Przedborzu 320
Mycie katalizatora Saleen w Przedborzu 320
Płukanie katalizatora SCR Saleen w Przedborzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Saleen w Przedborzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Saleen w Przedborzu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Saleen, usuwanie katalizatora SCR Saleen w Przedborzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Saleen w Przedborzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Saleen w Przedborzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przedborzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Saleen

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Saleen w Przedborzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przedbórz Będkowszczyzna Mostowa PRR01N 51.086449/19.878580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer