Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Saleen, Tyszowce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Saleen w Tyszowcach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tyszowcach wystąpiła możliwość odnawiania filtrów FAP do samochodów Saleen dzięki bytności mechanika z Tyszowiec. Tyszowce jest jednym z ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana marka Saleen próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów FAP. Filtry FAP pracują w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , a więc w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty możliwości części. Znalezienie fachowego zakładu mechaniki w Tyszowcach wyprofilowanego w pojazdach Saleen może dostarczyć kłopotów, oraz jest żmudne. Sporo aut w Tyszowcach to auta z silnikiem Di-D posiadające DPF, który nie może obejść się bez odnawiania. Auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Saleen mogą się poszczycić świetnymi metodami w sferze obniżenia ilości produkowanych gazów spalinowych. Uzyskanie wartości ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę emisji spalin, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Filtry FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, i osłony z metalu, co sprawia, że filtry FAP wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy współpracę z Tyszowcami. Znajdź swój zakład, którego specjalnością jest Saleen w Tyszowcach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Ze względu fakt, że Saleen, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do właściwej pracy niezepsutych filtrów FAP dlatego też zalecamy w Tyszowcach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Saleen w Tyszowcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Saleen w Tyszowcach 320
Regeneracja filtra FAP Saleen w Tyszowcach 320
Mycie katalizatora Saleen w Tyszowcach 320
Płukanie katalizatora SCR Saleen w Tyszowcach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Saleen w Tyszowcach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Saleen w Tyszowcach 1490
Wycinanie filtra DPF Saleen, usuwanie filtra DPF Saleen w Tyszowcach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Saleen w Tyszowcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Saleen w Tyszowcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer