Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - SCANIA, Bernardówka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów SCANIA w Bernardówce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Bernardówce znajduje się sposobność regenerowania filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych SCANIA dzięki pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Bernardówki. Oprócz rozrywek dla wizytujących pod Bernardówką znaleźć można warsztaty, trudniące się regeneracją katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych SCANIA. By uniknąć komplikacji podczas prowadzenia auta SCANIA, trzeba czasem przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Bernardówki. Znanemu producentowi SCANIA nie udało się wyprodukowanie koniecznych do spełnienia pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów DPF/FAP. Zdobycie maksymalnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, identycznych z normą emisji spalin, potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora SCR. Diesle wytwórcy SCANIA szczycą się wzorcowymi aparaturami w zakresie zmniejszania poziomu produkcji cząstek stałych. Duża część pojazdów osobowych w Bernardówce to auta z silnikiem Di-D posiadający zainstalowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do mycia. Katalizatory SCR zbudowane są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują naprawy, polecamy pracownię w Bernardówce. Namierz swój warsztat samochodowy, który naprawi Twój samochód marki SCANIA w Bernardówce, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Taryfikator usług płukania katalizatorów z SCANIA dla Bernardówki widnieje poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by wyszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za przeprowadzenie regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SCANIA w Bernardówce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF SCANIA w Bernardówce 320
Regeneracja filtra FAP SCANIA w Bernardówce 320
Mycie katalizatora SCANIA w Bernardówce 320
Płukanie katalizatora SCR SCANIA w Bernardówce 320
Naprawa filtra cząstek stałych SCANIA w Bernardówce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych SCANIA w Bernardówce 1490
Wycinanie katalizatora SCANIA, usuwanie katalizatora SCANIA w Bernardówce 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR SCANIA w Bernardówce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora SCANIA w Bernardówce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Bernardówce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu SCANIA

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator SCANIA w Bernardówce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bernardówka Długa KIL01F 54.288990/18.217520 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer