Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - SCANIA, Pszczółki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów SCANIA w Pszczółkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pszczółkach znajduje się opcja mycia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów osobowych SCANIA z racji obecności warsztatu z Pszczółek. Odzyskanie górnych osiągów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych normą EURO, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra DPF. Odnalezienie właściwego warsztatu samochodowego w Pszczółkach przodującego w pojazdach SCANIA może dostarczyć problemów, a także jest długotrwałe. Częstą bolączką, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe marki SCANIA, przede wszystkim, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych. Katalizatory operują w nadzwyczaj trudnych warunkach, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że po czasie następuje utrata osiągów części. Diesle spod skrzydeł SCANIA znamionują się wzorcowymi technologiami w kwestii spadku zawartości emitowanych cząstek stałych. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy zatem firmę pod Pszczółkami. Nierzadko podłożem zapchanego filtra DPF/FAP, znanej marki SCANIA, zdarza się inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Dobierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest SCANIA w Pszczółkach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP czy regeneracja DPF FAP dla pojazdów producenta SCANIA, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, czy w laboratorium w Pszczółkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SCANIA w Pszczółkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF SCANIA w Pszczółkach 320
Regeneracja filtra FAP SCANIA w Pszczółkach 320
Mycie katalizatora SCANIA w Pszczółkach 320
Płukanie katalizatora SCR SCANIA w Pszczółkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych SCANIA w Pszczółkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych SCANIA w Pszczółkach 1490
Wycinanie katalizatora SCANIA, usuwanie katalizatora SCANIA w Pszczółkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR SCANIA w Pszczółkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora SCANIA w Pszczółkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pszczółkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu SCANIA

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator SCANIA w Pszczółkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pszczółki Gdańska PSC443 54.176628/18.689150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer