Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - SEAT, Kraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów SEAT w Krakowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w pojazdach SEAT z silnikiem samozapłonowym, jednak komponent ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie FAP u mechanika pod Krakowem. Katalizatory działają w wyjątkowo trudnych warunkach pracy, a konkretnie w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do spadku wyników podzespołu. Sporo samochodów osobowych w Krakowie to pojazdy z silnikiem CDI mające zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje płukania. Katalizatory zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, przez co DPF-y zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, zalecamy pracownię w Krakowie. SEAT to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całej Europie i nie tylko, jednak biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Stajni SEAT nie powiodło się zdobycie żądanych przez normy pułapów ilości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Na ogół powodem zaczopowania filtra FAP, spod skrzydeł SEAT, zdarza się inny mankament, dla przykładu: niewłaściwy stan turbosprężarki. Pojazdy spod skrzydeł SEAT chlubią się pierwszorzędnymi możliwościami w sprawie obniżenia ilości emitowanych spalin. Lista cennika płukania filtrów FAP dla SEAT dla Krakowa zamieściliśmy niżej, trzeba znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów. Gdyż SEAT, niczym inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów FAP dlatego też polecamy, żeby w Krakowie wziąć pod skrzydła filtr i katalizator.

Naprawiony filtr FAP marki SEAT, w warsztacie, w Krakowie.
SEAT - Regeneracja DPF Kraków | Czyszczenie filtrów FAP i katalizatorów w Krakowie

Wypalony z sadzy filtr FAP marki SEAT, w warsztatowym laboratorium, w Krakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów SEAT w Krakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF SEAT w Krakowie 398
Regeneracja filtra FAP SEAT w Krakowie 398
Mycie katalizatora SEAT w Krakowie 398
Płukanie katalizatora SCR SEAT w Krakowie 398
Naprawa filtra cząstek stałych SEAT w Krakowie 398
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych SEAT w Krakowie 1490
Wycinanie katalizatora SEAT, usuwanie katalizatora SEAT w Krakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF SEAT w Krakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora SEAT w Krakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer