Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sędziszów Małopolski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sędziszowie Małopolskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sędziszów Małopolski – miasto z terenu województwa podkarpackiego, powiatu ropczycko-sędziszowskiego, położony jest między Pogórzem Karpackim a Kotliną Sandomierską. Mieszka tu 7502 mieszkańców.

Prowadzone na tych terenach badania archeologiczne świadczą o osadnictwie na tych terenach już w epoce brązu. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z lat 1325-1327, prawa miejskie Kazimierz Jagiellończyk nadał w 1483 roku. Nazwa miasta pochodzi od imienia prawdopodobnie założyciela osady, Sędzisza lub po prostu popularnego w XIII wieku imienia Sąd.

Przez miasto biegnie ważny szlak komunikacyjny łączący wschód Polski z zachodem, droga krajowa nr 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojnicz – Tarnów – PilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa) oraz droga wojewódzka nr 987 (Kolbuszowa – Sędziszów Małopolski.

Mimo iż Sędziszów Małopolski znany jest bardziej z przemysłu lotniczego, należy do Doliny Lotniczej, to znajduje się tu również duża liczba serwisów samochodowych oferujących specjalistyczne usługi z zakresu czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Usługi takie jak regeneracja katalizatora czy płukanie filtra DPF to jedne z najczęściej wybieranych usług w serwisach. Cennik usług dla miasta Sędziszów Małopolski podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sędziszowie Małopolskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sędziszowie Małopolskim 320
Regeneracja filtra FAP w Sędziszowie Małopolskim 320
Mycie katalizatora w Sędziszowie Małopolskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Sędziszowie Małopolskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sędziszowie Małopolskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sędziszowie Małopolskim 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Sędziszowie Małopolskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Sędziszowie Małopolskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sędziszowie Małopolskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sędziszowie Małopolskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Sędziszowa Małopolskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Sędziszowa Małopolskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sędziszów Małopolski Osiedle Młodych Tarnowskich SEM01N 50.068100/21.680450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer