Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sępólno Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sępólnie Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sępólno Krajeńskie – miasto z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, powiatu sępoleńskiego, mieszka tu 9312 mieszkańców.

Pierwsze wzmianki na temat osadnictwa na tych terenach pochodzą z 1113 roku, prawa miejskie zyskało w 1360 roku. Nazwa miasta pochodzi od słowa sąpolje/supolje oznaczającego miedza, ziemia graniczna, przez te tereny przebiega również rzeka o tej samej nazwie. Od północnego zachodu granice miasta wyznacza jezioro również o nazwie Sępoleńskie.

Przez miasto biegnie droga krajowa nr 25 (BoboliceBiały BórCzłuchów – Sępólno Krajeńskie – Koronowo – Bydgoszcz – InowrocławStrzelnoŚlesin – Konin – Kalisz – Ostrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica) oraz droga wojewódzka nr 241 (Tuchola – Sępólno Krajeńskie – WięcborkNakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno).

W Sępólnie Krajeńskim znajduje się specjalistyczna pracownia zajmująca się regeneracją filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów. Dzięki nowoczesnej technologi możliwe jest odzyskanie 100% sprawności tych elementów. Pracownia oferuje wypalanie filtra DPF, czyszczenie katalizatorów, regenerację oraz naprawę. Cennik usług dla miasta Sępólno Krajeńskie podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sępólnie Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sępólnie Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP w Sępólnie Krajeńskim 320
Mycie katalizatora w Sępólnie Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR w Sępólnie Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sępólnie Krajeńskim 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sępólnie Krajeńskim 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Sępólnie Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Sępólnie Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sępólnie Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sępólnie Krajeńskim i wygodnie wyślij filtr DPF z Sępólna Krajeńskiego do regeneracji i czyszczenia

Z Sępólna Krajeńskiego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer