Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Siechnice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Siechnicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 2.25

Siechnice to leżące w województwie dolnośląskim miasto, którego szukać należy nad rzeką Oławą. Miasto od 2010 roku jest siedzibą gminy Siechnice, ponieważ do tamtej pory siedzibą była wieś Święta Katarzyna. Powiat, w którym leżą Siechnice to powiat wrocławski a samo miasto liczy sobie niewiele ponad 7250 mieszkańców. Założenie miasta datuje się przed 1253 rokiem, ponieważ w dokumentach z tamtych czasów Siechnice figuruje jako uposażenie biskupstwa wrocławskiego. Mimo tego, że historia miasta sięga czasów Piastów, prawa miejskie zdobyło dopiero w 1997 roku.

W okresie drugiej wojny światowej nazwa miasta została zmieniona na Kraftborn, od której zaraz po wojnie mieszkańcy odeszli. W XX wieku powstała tu elektrociepłownia Czechnica. Siechnice leża bezpośrednio na trasie drogi krajowej numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowiceWrocławBrzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojnicz – Tarnów – PilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa) oraz w bezpośredniej bliskości autostrady A4 (Jędrzychowice – Zgorzelec – Bolesławiec – Legnica – Wrocław – Prądy – KrapkowiceGliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – ChrzanówTrzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – Bochnia – Brzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – Łańcut – Jarosław – Korczowa).

Bliskość tak istotnych tras komunikacyjnych sprawia, że w Siechnicach nie brakuje warsztatów zajmujących się samochodami z silnikami diesla, zwłaszcza filtrami DPF FAP i katalizatorami. Poniżej zebraliśmy w tabeli ceny z Siechnic za usługi czyszczenia i naprawy filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Siechnicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Siechnicach 320
Regeneracja filtra FAP w Siechnicach 320
Mycie katalizatora w Siechnicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Siechnicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Siechnicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Siechnicach 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Siechnicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Siechnicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Siechnicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Siechnicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Siechnic do regeneracji i czyszczenia

Z Siechnic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Siechnice Kościelna SNC01N 51.033440/17.147579 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer