Regeneracja filtrow DPF i FAP - Śląskie, powiat siemianowice śląskie

Oceń:

Pierwsze wzmianki o Siemianowicach pochodzą z 1273 roku, natomiast prawa miejskie Siemianowice Śląskie otrzymały w 1932 roku. Najstarsze potwierdzone zapisy mówią o odkryciu pokładów węgla i budowie licznych kopalń, a także huty „Laura” co spowodowało szybki rozwój przemysłowy miasta. Niestety na przełomie XX i XXI wieku nastąpił szereg niekorzystnych zmian i strat materialnych. Nastąpił upadek zakładów przemysłowych, co spowodowało liczne protesty, a także problemy społeczne: spadek zaludnienia, wysokie bezrobocie, emigracja zarobkowa młodych. Obecnie miasto weszło w fazę restrukturyzacji, co wiąże się z nową strategią i rozwojem miasta. Włodarze miasta organizują dodatkowe kursy edukacyjne dla młodzieży, szkolenia dla bezrobotnych, zachęcają nowych inwestorów do inwestycji.
Pierwszym sporym inwestorem w mieście był Johnson Control, producent części samochodowych, dzięki niemu branża motoryzacyjna w
Siemianowicach Śląskich nabrała rozpędu. W ciągu ostatnich lat powstało wiele nowych warsztatów mechaniki pojazdowej, gdyż po ulicach Siemianowic Śląskich jeździ dwa razy więcej pojazdów, spora część z nich to auta z silnikami diesla. Utarło się, że jeżeli posiadamy diesla to oznacza to problem z filtrem DPF lub FAP, co nie do końca jest prawdą.
Filtry te służą redukcji emisji spalin, gdyż jak mówią wyniki badań, silniki wysokoprężne wydzielają znacznie większą emisję trujących gazów. Dawniej wystarczający był sam katalizator jednak od 2006 roku, gdy wprowadzono normę EURO IV, sama jego obecność przestała wystarczać. Przeznaczeniem filtrów DPF jest eliminacja z gazów spalinowych sadzy i tlenków węgla, które to są bardzo niebezpieczne dla człowieka.
Obecnie każde auto z silnikiem diesla obowiązkowo musi posiadać
filtr DPF/FAP, jego brak powoduje niedopuszczenie auta do jazdy.
Celem naszej działalności od wielu lat jest
regeneracja filtrów cząstek stałych, jesteśmy w stanie udzielić Państwu kompleksowej obsługi z zakresu FAP i DPF. Na skutek długotrwałej, nieprawidłowej eksploatacji samochodu w warunkach miejskich lub awarii układu sterowania, filtry cząstek stałych zapychają się cząstkami sadzy, jako eksperci w swojej dziedzinie nie zalecamy usuwania filtrów, a ich regenerację.
Dlaczego warto zregenerować
filtr?
- pojazd spełnia normy emisji spalin, z którą był homologowany
- brak problemów podczas badań technicznych
- brak zmian w układzie wydechowym
- brak ingerencji mechanicznej
- proces czyszczenia przywraca 99% pierwotnej sprawności.
Jeśli zdecydują się Państwo na
regenerację filtrów, istnieje możliwość zdemontowania go w naszym warsztacie bądź zapchany filtr należy zdemontować i wysłać do nas kurierem.

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Miasta

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer