Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sieraków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sierakowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sieraków to położone w województwie wielkopolskim miasto, które prawami miejskimi poszczycić się może od 1358 roku. Szukać Sierakowa należy w granicach powiatu międzychodzkiego, pomiędzy dwoma jeziorami Jaroszewskim i Lutomskim. Sieraków liczy sobie obecnie nieco poniżej 6100 mieszkańców. Miasto Sieraków leży nad rzeką Wartą, na terenie Pojezierza Poznańskiego.

Jak przystało na miasto o niemal 700-letniej historii, w Sierakowie nie brakuje zabytkowych budowli, w tym między innymi kościoła zwanego Perłą Sierakowa, kościół ewangelicki, powstały w 1750 roku, a także synagoga, pozostałości zamku oraz zabudowania stadniny. Sieraków leży na zbiegu dróg wojewódzkich numer 198 (Radgoszcz – Mokrzec – Zatom Nowy – Kobylarnia – Sieraków), numer 182 (MiędzychódWronki – Piotrowo – CzarnkówUjście), numer 150 (Wronki – Chojno – Bukowce – Sieraków) oraz numer 133 (Chełst – Borzysko Młyn – Sieraków – Ryżyn – Chrzypsko Wielkie), co czyni go ważnym węzłem komunikacyjnym.

Duża ilość pojazdów wykorzystujących drogi biegnące przez Sieraków sprawia, że mechanicy zajmujący się w Sierakowie samochodami z silnikami diesla, w tym głównie filtrami DPF FAP i katalizatorami nie mogą narzekać na brak pracy. Dlatego też poniżej w tabeli zebraliśmy ceny za usługi naprawy i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów w Sierakowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sierakowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sierakowie 320
Regeneracja filtra FAP w Sierakowie 320
Mycie katalizatora w Sierakowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Sierakowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sierakowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sierakowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Sierakowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Sierakowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sierakowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sierakowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Sierakowa do regeneracji i czyszczenia

Z Sierakowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sieraków Osiedle Generała Władysława Sikorskiego Osiedle Generała Władysława Sikorskiego SIK01N 52.649181/16.068390 Wyszukaj
Sieraków Okręg Wielenski Wieleńska POP-SIK3 52.658840/16.082161 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer