Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sierpc

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sierpcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Sierpc jest położonym w województwie mazowieckim miastem, które odnaleźć można na mapach powiatu sierpeckiego, którego Sierpc jest oczywiście stolicą. Początki istnienia osady szacuje się na X wiek, kiedy to na miejscu pogańskiej świątyni powstała chrześcijańska parafia. Prawa miejskie nadano miejscowości w 1322 roku, kiedy to w zamian za ziemie pod rozbudowę Płocka, książę Wacław nadał biskupowi płockiemu ziemie sierpeckie, wraz z prawem do budowy zamku, lokacji na prawie średzkim oraz organizowania targów (które odbywały się raz w tygodniu).

Nie można powiedzieć, aby historia miasta przypominała sielankę, albowiem za każdym razem, gdy Sierpc podnosił się po zawierusze, natychmiast padał ofiarą najazdu, epidemii lub innej klęski żywiołowej. Obecnie jednak nie odbiło się to na obliczu miasta, które, mimo iż niewielkie, rozwija się bez ustanku i odgrywa ważną rolę uczęszczanego węzła komunikacyjnego. Przez Sierpc biegną drogi takie jak droga krajowa numer 10 (Lubieszyn – Szczecin – StargardWałcz – Piła – Pawłówek – Białe Błota – Wypaleniska – Przyłubie – Toruń – LipnoSierpcDrobinPłońsk) oraz drogi wojewódzkie numer 541 (LubawaLidzbarkŻurominBieżuńSierpc – Tłuchowo – Dobrzyń nad Wisłą) oraz numer 560 (BrodnicaRypinSierpc – Bielsk).

Zważywszy na fakt, jak często przez Sierpc biegną trasy kierowców podróżujących przez Polskę, nie zaskakuje fakt, że nie brakuje usterek w samochodach na drogach Sierpca, co z kolei wykorzystują przedsiębiorczy mechanicy z Sierpca, specjalizujący się w samochodach wyposażonych w filtry cząstek stałych i katalizatory. Części te nader często zużywają się, a co za tym idzie, wymagają czyszczenia, regeneracji lub naprawy. Ceny wymienionych usług w Sierpcu zebraliśmy dla Państwa w tabeli poniżej.

 

 

Katalizator na stole w pracowni, przygotowany do procesu regeneracji.
Regeneracja katalizatorów w Sierpcu

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sierpcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sierpcu 320
Regeneracja filtra FAP w Sierpcu 320
Mycie katalizatora w Sierpcu 320
Płukanie katalizatora SCR w Sierpcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sierpcu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sierpcu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Sierpcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Sierpcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sierpcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sierpcu i wygodnie wyślij filtr DPF z Sierpca do regeneracji i czyszczenia

Z Sierpca filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sierpc Braci Tułodzieckich SRC01G 52.851749/19.668150 Wyszukaj
Sierpc Bobrowo Płocka SRC01A 52.853161/19.668921 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer