Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Siewierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Siewierzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Siewierz jest to miasto położone w województwie śląskim, nad Jeziorem Przeczyckim. Siewierza szukać należy w granicach powiatu będzińskiego, na mapach wydanych po 1276 roku, ponieważ wtedy Siewierzowi nadano prawa miejskie. Siewierz na pewno istniał już na początku XII wieku, jednak pod zlatynizowaną nazwą. Siewierz liczy sobie niemal 5500 mieszkańców. Siewierz był siedzibą biskupów krakowskich w Księstwie Siewierskim. Siewierz pod władzą Polski nie spędził zbyt długo, ponieważ zaledwie 3 lata nim rozbiory odebrały nam go na 123 lata.

Obecnie Siewierz jest jedną wielką atrakcją turystyczną z wieloma zachowanymi zabytkami (kościoły, ruiny zamku, pomniki i muzea), ośrodkiem rekreacyjno-sportowym nad Jeziorem Przeczyckim i łatwym dojazdem. Przez Siewierz biegnie trasa drogi krajowej numer 78 (Chałupki – Wodzisław ŚląskiRybnikGliwiceTarnowskie Góry – Świerklaniec – Siewierz – ZawiercieSzczekociny – Nagłowice – JędrzejówChmielnik) oraz drogi krajowej numer 1 (Sosnowiec – Łódź – Tuszyn – Piotrków Trybunalski – Częstochowa – Dąbrowa Górnicza – Tychy – Pszczyna – Bielsko-Biała – Przybędza – Milówka). Oczywiście nie brakuje w Siewierzu również branży usługowej, nawet tej specjalistycznej, co znakomite odzwierciedlenie znajduje w specjalistycznych zakładach i pracowniach zajmujących się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP oraz katalizatorów. Zebraliśmy z Siewierza najniższe ceny za usługi czyszczenia, regeneracji i naprawy DPF FAP i SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Siewierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Siewierzu 320
Regeneracja filtra FAP w Siewierzu 320
Mycie katalizatora w Siewierzu 320
Płukanie katalizatora SCR w Siewierzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Siewierzu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Siewierzu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Siewierzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Siewierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Siewierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer