Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Sisu, Zawadzkie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Sisu w Zawadzkiem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Zawadzkie słynne jest z powodu warsztatu trudniącego się regenerowaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych marki Sisu. Odszukanie specjalistycznego warsztatu samochodowego w Zawadzkiem wyprofilowanego w autach Sisu może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Zawadzkie jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Sisu usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry cząstek stałych złożone są z ceramicznego wnętrza, a także metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Zawadzkiego. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Zawadzkiem odszukać można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF FAP do pojazdów Sisu. Zazwyczaj podłożem zdławionego DPF-a, marki Sisu, zdarza się inne niedociągnięcie, czego przykładem może być: zepsuty wtryskiwacz. Odzyskanie maksymalnych wyników ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO 4, domaga się sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. By uchronić się przed dużą ilością problemów z eksploatacją samochodu Sisu, należy czasami przepalać filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie mechaniki samochodowej pod Zawadzkiego. Przywrócenie wydajności części filtrów cząstek stałych FAP w Zawadzkiem dla pojazdów producenta Sisu jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała dotrzeć do Zawadzkiego. Ponieważ Sisu, zupełnie jak inne maszyny domaga się do sprawnego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy, żeby w Zawadzkiem zadbać o katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Sisu w Zawadzkiem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Sisu w Zawadzkiem 320
Regeneracja filtra FAP Sisu w Zawadzkiem 320
Mycie katalizatora Sisu w Zawadzkiem 320
Płukanie katalizatora SCR Sisu w Zawadzkiem 320
Naprawa filtra cząstek stałych Sisu w Zawadzkiem 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Sisu w Zawadzkiem 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Sisu, usuwanie filtra cząstek stałych Sisu w Zawadzkiem 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Sisu w Zawadzkiem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Sisu w Zawadzkiem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Zawadzkiem z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Sisu

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Sisu w Zawadzkiem wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zawadzkie Dębnik Opolska ZWA01N 50.611568/18.473700 Wyszukaj
Zawadzkie Dębnik Opolska POP-ZWA1 50.614929/18.468731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer